Erkeklerin hoşlanma belirtileri

Erkeklerin hoşlanma belirtileri Nelerdir; Erkekler bir kadından hoşlandığında neler yapar, nelerden uzak durur, karşı tarafa nasıl aşk sinyalleri gönderir? Sizinle konuşurken işinizle ailenizle, gittiğiniz yerlerle ilgili sorular soruyorsa sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek istediği açıktır.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri

ERKEKLERİN HOŞLANMA BELİRTİLERİ

Erkeklerin hoşlanma belirtileri;

- Konuşma ve merak. Sizinle konuşurken aileniz, arkadaşlarınız, işiniz ve sevdiğiniz şeyler hakkında bilgi almaya çalışıyorsa, günlük planınızı soruyorsa hakkınızda bir şeyler öğrenmek istiyor demektir.
- Günlük yaşantınızı nasıl geçirdiğinizi merak etmek
- Tesadüfler yaratmak
- Çok sık telefon görüşmesi yapmak
- Sürprizler hazırlamak
- Sürekli soru sormak
- Jest ve mimik. ...
- Buluşna İsteği
- Tensel Temas. ...
- Bakışlar. ...
- Saçıyla oynaması ...
- İltifat ve mizah. ...
- Unutmazlar. ...
- Davet.

KONUŞURKEN DETAYLARA DİKKAT

Erkeklerin hoşlanma belirtilerinde, Sizinle konuşurken işinizle,ailenizle,arkadaşlarınızla,gittiğiniz yerlerle,sevdiğiniz filmlerle ilgili sorular soruyorsa sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek istediği açıktır.

BEKLENMEDİK HEDİYELER VERİYORSA...

Erkeklerin hoşlanma belirtilerinde; En sevdiğiniz grubun CD'si, bir kutu çikolata, çiçek ve daha fazlası... Bu tip hediyelerle karşınızda belirliyor, uzun süredir aradığınız ama bulamadığınız bir şeyi size hediye ediyorsa, aşkınız onun kalbini çoktan sarmış demektir.

 

TENSEL TEMASA DİKKAT

Erkeklerin hoşlanma belirtilerinde Size bir şekilde "dokunma" arzusunu her seferinde dışa vuruyorsa, bu davranış kalıbı da önemli bir ipucu verir. Bunu genellikle "tesadüfen" yapmış gibi gösterirler ve "kazara" kadının eline, omzuna veya koluna dokunmaya çalışırlar. Bu belirti güçlü bir hoşlanma işaretçisi sayılır.

JEST VE MİMİKLER ÖNEMLİ

Hoşlanan erkekler sözleriyle olduğu kadar jest ve mimikleriyle de karşı tarafa bunu belli eder. Ayrıca fiziksel olarak hoşlandığı kişiye daha yakın durmak isterler.

ÇEVRENDEKİLERE KARŞI KİBAR VE CANAYAKIN MI?

Senin çevrende bulunan tüm insanlara; örneğin aile fertlerine ve dostlarına karşı oldukça kibar ve sevecen görünüyorsa bu belirti de bir "hoşlanma alameti" olarak görülebilir.

SİZİNLE PLAN YAPMAK İSTİYORSA...

Erkeklerin plan yapma konusundaki başarı derecesi tüm kadınlar tarafından oldukça iyi bilinir. Sizi sürekli bir yerlere davet eden, farklı planlar yapan ve hoşlandığınız şeyleri yapmayı teklif eden bir erkek varsa, en kısa zamanda sizden hoşlandığını itiraf edecektir.

SAÇLARIN İŞARETİ

Hoşlandığı kadının yanında elini nereye koyacağını bilemeyen erkeğin bir hoşlanma işareti de "kendi saçları ile uğraşması"dır. Bu yüzden el ve saçlar, çok güzel ipuçları barındırır .
Bütün bu davranışlar, erkeğin kadına hoş görünme gayreti sonucunda bilinçsiz ve istem dışı başvurduğu davranış kalıplarıdır.

GÖZ TEMASI, KESKİN VE KISIK GÖZLER

Erkekler, sadece hoşlandıkları kadınların tüm sözcüklerini yakalamaya çalışmaz; aynı zamanda onların tüm hareketlerini de kayıt altına alma çabası içinde olurlar. Bu sebeple de keskin ve kısık gözlerle hoşlandıkları kadını seyrederler.
Kısık ve keskin gözlerin bir başka fonksiyonu da "erkeğin kendisini cesur ve etkileyici" gösterme çabası ile alakalıdır

İLTİFAT EDEN ERKEKLER...

Hoşlanan erkek,karşısındaki kadını sözleriyle,anlattıklarıyla etkilemeye çalışır.Espri yeteneği olan erkekler bu konuda daha şanslıdır.Çünkü kadınlar hoş sohbet ve espirili hikayeler anlatabilen erkeklerden hoşlanırlar.

KISKANÇLIK KRİZİ YAŞIYOR MU?

Diğer erkeklerin size karşı yaklaşımına tahammül edemediğine şahitlik oluyorsanız ve onlarla ilgili size bir takım sorular yöneltiyorsa sizden hoşlandığı çok açıktır.

HÜRRİYET

Paylaş:Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
  • Tospik yazdı:

    Bakın, yaklaşık 1 yıldır hoşlandığım beyin yukardaki davranışlarını gözlemledim ve 2 ay önce de artık açılmam gerektiğini düşünerek bu dürüstlüğü gösterdim. Artık bir alkışı hakettiğimi düşünüyorum. Ancak o benden ne hikmetse hoşlanmıyormuş. Şimdi ise üzerinden iki ay geçti. İçimde hoşlantıya dair pek de birşey kalmadı. Yukaridakileri okuyarak tekrar ölçtüm biçtim gerçekten de davranışları böyleydi. Şimdi bu işin içinden gelin birlikte çıkalım.


Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Son dönemlerde şiddet ve korku içeren dizilere olan ilginin arttığını belirten Uzman Klinik Psikolog İnci Nur Ülkü, bu durumun kişiler üzerindeki olum
  • Yalan söyleme alışkanlığı olarak bilinen mitomani ile masum yalanlar da denilen beyaz yalanın birbirinden farklı olduğunu söyleyen Uzman Klinik Psikol
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, engelli olmak ve psikolojik engellilik konusuna ilişkin değerlendirmede bul
  • Hayvana şiddet, anti-sosyal kişilik bozukluğunun habercisi…
  • Kadına yönelik şiddetin sadece maruz kalan kadınları değil, aileleri ve tüm toplumu etkilediğini belirten Uzman Klinik Psikolog Solin Çekin, şiddetin
  • Gelecekle ilgili bilgiye ulaşma isteği, takıntıya dönüşebilir.
  • Randevu Al