ERKEKLERİ ANLAMA KILAVUZU

ERKEKLERİ ANLAMA KILAVUZU

Milliyet

İlişki uzmanı Humfrey Hunter, İngiliz gazetesi Daily Mail’de kadınlar için erkekleri anlama kılavuzu hazırladı.

 


Kadınlara, “İlk buluşmadan sonra ne zaman yeniden irtibata geçmeliyim?”, “Beni tekrar görmek istiyor mu?” gibi erkeklere dair akıllarını kurcalayan sorulara yanıt verildi. İşte erkeklerin düşündükleri:

-  Uzun bir ilişkiden yeni çıkmış bir erkekten uzak durun. Kendinizi onun yaralarını sararak, size aşık olmasını sağlayacağınız gibi düşüncelere kaptırmayın.      

- Eğer bir erkek sizden hoşlandıysa ilk randevunuzun ardından kesinlikle hiç zaman kaybetmeden sizinle iletişime geçecektir. Eğer iletişime geçmiyorsa, ona bir kere mesaj atın, cevabın gelmesi iki saatten fazla zaman aldıysa bir daha asla onunla iletişime geçmeyin.

-  İlk buluşmanıza  ne geç, ne de erken gidin. 10 dakika geç gitmek ideal olandır.

-  İlk buluşmada sadece kendiniz olun ve eğlenmeye bakın. Pozitif bir tavır takının.

-  Yeni tanıştığınız bir erkeğin yanında yemek yemekten çekinmeyin, erkekler yemek yiyen kızları severler. Yemekte “Sadece salata alacağım” diyen bir kız çekici değildir.

-  Yeni görüşmeye başladığınız birine sakın kendisini Facebook’ta aradığınızı, onun profilini incelediğinizi belli etmeyin.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al