Erkeğin en iyi zamanları

İşte erkeklerin konulara göre zirvede olunan yaşlar ve zirveden düşmemek için uygulanması gereken tavsiyeler:

Erkeğin en iyi zamanları
İşte erkeklerin konulara göre zirvede olunan yaşlar ve zirveden düşmemek için uygulanması gereken tavsiyeler: ddddAmerikan Men’s Health dergisi cinsel dürtü, hazıfa, kas gücü, duygusal ilişkiler gibi konularda zirvede olunan yaşları yazdı. Ancak derginin verdiği tavsiyelerle, bu konuları zirvede olunan yaşlardaki gibi yaşamanın yolları da anlatıldı. İşte konulara göre zirvede olunan yaşlar ve zirveden düşmemek için uygulanması gereken tavsiyeler: CİNSEL DÜRTÜ: Zirvede olduğu yaş 18’dir. Bunu devam ettirmek için haftada 1 gün ciğer tüketin. Ciğer demir ve protein açısından oldukça zengindir. Kırmızı et ve demirin yoğunlukta olduğu bir beslenme tarzı, kalbi destekler ve kan akışını hızlandırır. Bu da cinsel yaşamı düzene sokar. PROBLEM ÇÖZME: En iyi olunan yaş 19’dur. Devamı için günde 20 dakika boyunca zeka oyunları oynayın. Bu zekayı güçlendirir ve düşünme kabiliyetini artırır. DAYANIKLILIK: En iyi olunan yaş 22’dir. Vücudu dayanıklı şekilde tutmak oksijen alımına bağlıdır. Nefes egzersizleriyle vücudunuza oksijen alımını güçlendirin. HAFIZA: Zirvede olduğu yaş 28’dir. Muhafaza etmek için hafıza egzersizleri yapın. KAS ORANI: Zirvede olduğu yaş 30’dur. Haftada 75 dakika fiziksel egzersiz yapın. Bu egzersizleri en az 10’ar dakikalık seanslarla gerçekleştirin. İLİŞKİLER: En iyi yaş 32’dir. Egonuzu bir kenara bırakın. Gereken,  ilişkide her an yıldız olmaya çalışmamaktır. BEYİN HÜCRELERİ: Zirvede oldukları dönem 45 yaştır. Şeker tüketimini mümkün olduğunca azaltın. Fazla şeker nöronlardaki proteinleri öldürür. Milliyet
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Randevu Al