Ergoterapiyi Gösteri ile anlattılar…

Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi Bölümü öğrencileri, Ergoterapi günü kapsamında tiyatro, müzik, skeç gibi gösterilerden oluşan bir program düzenledi. Ergoterapiyi her yönüyle anlatan öğrencilerin gösterileri ayakta alkışlandı.

Ergoterapiyi Gösteri ile anlattılar…
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü öğrencileri, Dünya Ergoterapi Günü kapsamında önemli bir etkinliğe imErgoterapiyi Gösteri ile anlattılar…za attı.

Geçtiğimiz günlerde düzenledikleri söyleşinin ardından öğrenciler şimdi de gösteri ile Ergoterapiyi her yönüyle anlattı.

Programın içeriği oldukça zengindi.

Ergoterapiyi Gösteri ile anlattılar… 2Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevda Asqarova, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrencinin katıldığı programda Ergoterapi Bölümü öğrencileri video röportajlar, tiyatro gösterisi, skeç, mini konserden oluşan gösteri sundu. Öğrencilerin performansı ayakta alkışlandı.

Programda konuşma yapan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, 4-5 yıl önce hiç bilinmeyen Ergoterapinin, artık bilindiğini ifade ederek, üniversite olarak bu alanı teorikte bırakmayıp uygulama alınanında geliştirmek istediklerini sözlerine ekledi.

Uzun yıllardır bu alanda NPİSTANBUL Hastanesi’nde çalışmalar yürüttüklerinin altını çizen Tarhan, farkındalık ve bilinç oluşturma adına bu gibi etkinliklerin önemli olduğunu, bu kutlamaları da geleneksel hale getireceklerini Ergoterapiyi Gösteri ile anlattılar… 3söyledi. Ergoterapiyi Gösteri ile anlattılar… 4Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: