En kıyak iş için eleman aranıyor

İngiltere’nin en büyük banyo perakendeci şirketlerinden biri, ürettikleri küvetleri kendi evinde deneyecek bir çalışan arıyor.

En kıyak iş için eleman aranıyor

İngiltere’nin en büyük banyo perakendeci şirketlerinden biri, ürettikleri küvetleri kendi evinde deneyecek bir çalışan arıyor.

isaramakBathstore şirketinin ilanı yayınlamasıyla 50’den fazla kişinin başvurduğu iş, stressiz bir hayatın garantisini veriyor. Ayrıca şirket, ‘Banyo Müdürü’ olarak işe alınacak kişiyle 12 aylık bir anlaşma yaparak onlara yılda 10 bin dolar maaş, 10 bin dolarlık banyo tesisatı ve yaklaşık 6.5 bin dolar değerinde banyo ürünleri verecek. Ne yazık ki çalışan yalnızca köpüklerle ve plastik ördekle vakit geçirmeyecek. Bu işin tek sıkıcı kısmı, çalışanın kullandığı küvetlerle ilgili analiz ve deneyimlerin rapor edilmesinin zorunlu olması. Ancak bunun bile iyi yanı bütün bunları kendi evinizde yapacak olmanız. Şirketin pazarlama şefi, bu yöntemi daha kaliteli ürünler ortaya koymak ve tavsiye almak istedikleri için tercih ettiklerini söyledi. Şirket şimdiden ‘Banyo Müdürü’ adaylarından bazılarını değerlendirmeye aldı ve önümüzdeki haftalarda bu kişilerin kısa bir listesini yayınlayacak. REUTERS

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Öğrenilmiş çaresizlik nedir? Öğrenilmiş çaresizlik sendromu, başarma isteğini yok ediyor!
  • Narsistik kişilik, “Tanrılaştırılmış ve gerçekçi olmayan bir öz önem duygusu” olarak tanımlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası İletişim Günleri, açılış konferansıyla başladı.
  • Trafikte zaman kaybetme derdi olmadan, ofis ortamı yerine evinin konforundan çıkmadan çalışmak, yakın zamana kadar birçok kişinin hayallerini süsleyen
  • Uzmanlar, yardımsever olmanın, kişinin maddi - manevi verdiği desteğin daha iyi hissetmesini sağladığını vurguluyor.
  • Yapılan bir araştırmaya göre çalışanların en üretken olduğu zamanın pazartesi günü saat 10:01 olduğu ortaya çıktı.
  • Randevu Al