Deprem Travma Psikolojisi

En kıyak iş için eleman aranıyor

İngiltere’nin en büyük banyo perakendeci şirketlerinden biri, ürettikleri küvetleri kendi evinde deneyecek bir çalışan arıyor.

En kıyak iş için eleman aranıyor

İngiltere’nin en büyük banyo perakendeci şirketlerinden biri, ürettikleri küvetleri kendi evinde deneyecek bir çalışan arıyor.

isaramakBathstore şirketinin ilanı yayınlamasıyla 50’den fazla kişinin başvurduğu iş, stressiz bir hayatın garantisini veriyor. Ayrıca şirket, ‘Banyo Müdürü’ olarak işe alınacak kişiyle 12 aylık bir anlaşma yaparak onlara yılda 10 bin dolar maaş, 10 bin dolarlık banyo tesisatı ve yaklaşık 6.5 bin dolar değerinde banyo ürünleri verecek. Ne yazık ki çalışan yalnızca köpüklerle ve plastik ördekle vakit geçirmeyecek. Bu işin tek sıkıcı kısmı, çalışanın kullandığı küvetlerle ilgili analiz ve deneyimlerin rapor edilmesinin zorunlu olması. Ancak bunun bile iyi yanı bütün bunları kendi evinizde yapacak olmanız. Şirketin pazarlama şefi, bu yöntemi daha kaliteli ürünler ortaya koymak ve tavsiye almak istedikleri için tercih ettiklerini söyledi. Şirket şimdiden ‘Banyo Müdürü’ adaylarından bazılarını değerlendirmeye aldı ve önümüzdeki haftalarda bu kişilerin kısa bir listesini yayınlayacak. REUTERS

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al