Deprem Travma Psikolojisi

Durun siz kardeşsiniz!

Hollanda’da çöpçatan programından sevgili bulmayı amaçlayan iki genç sürprizle karşılaştı ve bir süre flört ettikten sonra öz kardeş olduklarını fark etti.

Durun siz kardeşsiniz!

Hollanda’da çöpçatan programından sevgili bulmayı amaçlayan iki genç sürprizle karşılaştı ve bir süre flört ettikten sonra öz kardeş olduklarını fark etti.

sizkardessiniz1999 yılında Erik de Vries (24) ve Josephine Egberts’in (22) anne babası olaylı bir şekilde boşandı. Baba, Erik ile ikizlerden Maarten’i de yanına alarak Belçika’ya taşındı; Josephine ise annesi ile birlikte Hollanda’da kaldı. Erik, 16 yıl sonra Hollanda’ya döndüğünde arkadaş bulma programlı Tinder’a üye oldu ve kızkardeşi olduğunu bilmediği Josephine’in profilini beğendi onunla flört etmeye başladı.

ŞÜPHELENDİ, ORTAYA ÇIKTI

Bir süre konuştuktan sonra Josephine’in kardeşi olduğundan şüphelenmeye başlayan Erik sorular sordu ve genç kızın öz kardeşi olduğunu anladı. NL Times gazetesine konuşan Erik ve Josephine gerçeği anladıktan sonra bir kafede buluşup uzun uzun konuştuklarını ve bundan sonra kardeşleri Maarten’i de yanlarına alıp sık sık görüşmeyi planladıklarını söyledi. HÜRRİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al