DOĞUMDAN SONRA DİRİLDİ

DOĞUMDAN SONRA DİRİLDİ

Hürriyet

ABD'de hamile bir kadın kalp krizi geçirip öldükten sonra doğum yaptı ve tekrar hayata döndü. İşte ilginç olay.

ABD’nin Denver kenti bir Noel mucizesine sahne oldu. Tracy Hermanstorfer adındaki dokuz aylık hamile kadın, kalp krizinden ölmesine rağmen gerçekleştirdiği doğumun ardından hayata döndü.

Associated Press haber ajansının bildirdiğine göre, Noel arifesinde işyerindeyken kalp krizi geçiren Tracy isimli hamile kadın, kocası tarafından hastaneye kaldırıldı ve hemen sezaryen operasyonu için ameliyata alındı.  

Ameliyat esnasında kalbi ve sonulumu duran kadının ölümü gerçekleşti. Bebek ise kalp atışı çok yavaş olarak dünyaya geldi.   

Doğumdan sonra bir mucize yaşandı ve ölümü gerçekleşen Tracy müdahale olmadan hayata döndü. 33 yaşındaki mucize annenin kocası Martin, "Hiçbir yaşam belirtisi göstermiyordu. Ne kalp atışı, ne kan basıncı, ne de solunumu vardı" dedi.

Doktorlar Martin’e "Oğlun kurtulac'ak, ancak eşini kaybettik" açıklamasını yaptıktan sonra Tracynin mucize hayata dönüşü ile şok geçirdi. 

Martin "Bir anda sahip olduğum her şey elimden alındı ve tekrar bana verildi. Bu şüphesiz Tanrı’nın eliydi" diye konuştu. Ameliyatı gerçekleştiren doktor ise sezaryen esnasında kadının öldüğünü, nasıl hayata döndüğü hakkında hiçbir fikirleri olmadığını belirttiler.

UYKUYA DALDIĞINI ZANNETTİ

Tracy hayata döndükten sonra "Bana uykuya dalıyorum gibi geldi. Sonra olanları anlattıklarında sadece ‘vay canına’ diyebildim" dedi.

Üç ve 11 yaşlarında iki çocuğu daha bulunan çiftin mucize eseri olarak dünyaya gelen erkek bebeklerine Coltyn adı verildi.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al