Deprem Travma Psikolojisi

Doğru insanı bulduğunuzda başınıza gelecekler

İşte doğru insanı bulduğunuzda başınıza gelecekler.

Doğru insanı bulduğunuzda başınıza gelecekler

İşte doğru insanı bulduğunuzda başınıza gelecekler. dogruinsanSözcüklere gerek olmadan bakışlarla, susuşlarla anlaşacaksınız.

- Hayallerinizi paylaştığınızda, peşinden gitmeniz için sizi cesaretlendiren, destek veren biriyle ömür geçireceksiniz. - Dara düştüğünüzde, zorda kaldığınızda hiç düşünmeden size el verecek birine sahip olacaksınız. - Geleceğe dair tüm planlarınızda ilk sıraya koyduğunuz birine ömrünüzü adayacaksınız. - Filmlerde, dizilerde rastladığımız acayip romantik sahneleri gerçek hayatta zaten yaşıyor olacaksınız. - İçinde "o" olan her şeyden keyif alacaksınız. - Yalan, maske, sır, oyun, vs. olmayan bir ilişki yaşamanın keyfine varacaksınız. - Aşk" kelimesinin en derin anlamlarını keşfedeceksiniz. - Sevginizi, sarılıp uyumayı dünyanın en keyifli durumlarından birine çeviren birisine vereceksiniz. - Onunla çocuk büyütmenin, kalabalıklaşmanın ne kadar keyifli olabileceğini göreceksiniz. - Her ne olursa olsun, sizi dinlemeden sonuca varmayacak biriyle beraber olmanın iç rahatlığını yaşayacaksınız. - Hastalandığınızda, yanında olduğunuz her an hastalığı mutluluğa çevirecek biriyle aynı evi paylaşacaksınız. - O sizin siz de onun mükemmel olmadığını bilecek, ancak bunu hiç önemsemeyeceksiniz. - Hatalarınızı, yanlışlarınızı korkmadan, yargılanmaktan çekinmeden, gizlemeden söylemenin rahatlığını yaşayacaksınız. - Ne o, ne de siz birbirinizden verebileceğinizden fazlasını beklemeyeceksiniz. MAHMURE
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al