DOĞAL SABUNLAR YATIŞTIRIYOR

DOĞAL SABUNLAR YATIŞTIRIYOR

E-kolay

Doğal içerik ve bitkilerden üretilen sabunların yatıştırıcı özelliği olduğunu biliyor muydunuz?

 


Tarçın aromalı sabun: Sinirleri yatıştırıcı, kasları gevşetici ve rahatlatıcı etkileri vardır. Terlemeyi önler.

Vanilya aromalı sabun: Stresten arındırır, doğal afrodizyaktır, sakinleştirir. Cildin yenilenip pürüzsüzleşmesini sağlar.

Bal aromalı sabun: Dinlendirici etkisiyle kendinizi yeni uyanmış gibi dingin hissetmenizi sağlar. Anti bakteriyel özelliğiyle ciltte akne ve sivilceye neden olan mikropların yok edilmesini sağlar.

Lavanta aromalı sabun: Rahatlatıcı, kas gevşetici, stres giderici etkiye sahiptir. Ciltteki yaraların hızlı iyileşmesini ve parlak görünmesini sağlar.

Biberiye aromalı sabun: Doğal antioksidandır. Kan akışını hızlandırıp daha zinde hissetmenizi sağlar. Kas gevşetici özelliğe sahiptir. Cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Kakao aromalı sabun: Sinirleri sakinleştirir, mutluluk hormonunun salgılanmasını tetikler, sakin hissetmenizi sağlar.
 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al