DOĞA SESİYLE TERAPİ

DOĞA SESİYLE TERAPİ

Milliyet

Bir haftadır Maslak Acıbadem Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören İbrahim Tatlıses’in durumu iyiye gidiyor.

 


Önümüzdeki günlerde normal odaya alınması beklenen Tatlıses’in menajeri Eyüp Kanat tarafından hastaneye doğa seslerinden oluşan bir meditasyon CD’si getirildi.

Tatlıses’e doktorların rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi olduğu için tedavisi boyunca meditasyon CD’si dinlettirecekleri öğrenildi.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu da yaptığı yazılı açıklamada “Sayın İbrahim Tatlıses’in gece boyunca ve sabah yapılan izleminde bir soruna rastlanmadı.  Fizik tedavi uygulamalarına da devam ediliyor.” Çuhadaroğlu, İbrahim Tatlıses ile birlikte Acıbadem Maslak Hastanesi acil servisine getirilen ve tedavisi yapılan Buket Çakıcı’nın ise taburcu edildiğini söyledi.

Odasına CDistedi

Bu arada Tatlıses’in, Cem Yılmaz’ın Şener Şen’le başrolü paylaştığı “Av Mevsimi” filminde seslendirdiği “Hayde” ile son sunduğu İbo Şov’da Kutsi ile yaptığı düetin CD’lerini istediği öğrenildi. Tatlıses’in menajeri CD’leri alıp hastaneye getirdi.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al