DEPRESYONA GİRDİM

DEPRESYONA GİRDİM

Habertürk

Ragıp Savaş, kızı Nil'in doğumundan sonra sekiz ay evden dışarı adım atamadığını açıkladı: Doktor bana 'aşırı duyarlı baba' tanısı koydu. Sebep geç baba olmammış..

 


"YA ONA BİR ŞEY OLSA"

Çınar Ağacı ve Ya Sonra adlı iki filmle aynı anda beyaz perdede boy gösteren Ragıp Savaş, bir dönem ilginç bir sendroma yakalandığını açıkladı: "Kızım Nil'in doğumunun ardından sekiz ay evden çıkamadım. Ölmekten ve kızımın başına birşey gelmesinden korkuyordum"

"YÜZDE 40 GÖRÜLÜYOR"

Sabah gazetesinden İlker Gezici'nin sorularını yanıtlayan Savaş, bu sorun nedeniyle gittiği doktor tarafından kendisine enteresan bir tanı konulduğunu söyledi: "Doktor, 'aşırı duyarlılık' tanısı koydu. Benim gibi ileri yaşlarda baba olan erkeklerin yüzde 40'ı böyle bir sorunla karşılaşıyormuş. Kızım büyüdükçe sorunu yenmeye başladım " dedi.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al