Damat evlenmekten vazgeçince...

Damat evlenmekten vazgeçince evsizlere gün doğdu.

Damat evlenmekten vazgeçince...
Paylaş:

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde dünya evine girmeye hazırlanan gelin adayı Quinn Duane'in hayalleri damadın evlenmekten vazgeçmesiyle yıkıldı. Ancak genç kadın, bu sayede başka insanların hayalini gerçekleştirdi...

Yaklaşık 35 bin dolara mal olan düğünün iptal olmasıyla hayal kırıklığına uğrayan gelinin annesi Kari Duane, şehrin en gözde mekanlarından birinde yapılması organizasyonu iptal etmek yerine evsizleri davet etti. Kızıyla nişanlısından ayrılmasından sonra bir konuşma yapan anne, aile olarak bu organizasyona evsizleri davet etme kararı aldıklarını belirtti.

Bu ayrılık sonrasında eşiyle birlikte çok üzüldüklerini de vurgulayan Duane, çok sayıda evsiz insanın belki de hayatlarının en güzel günlerini yaşadığını görmenin paha biçilemez olduğunu anlattı.
120 kişi için yer ayrılan organizasyona gelinin ailesinin ve tanıdıklarının dışında 90 evsiz katıldı.

Organizasyona eşi ve 5 çocuğuyla katılan Erica Craycraft, günde 3 öğün yemek yiyebilmek için mücadele verdiklerini belirtti. Duane ailesinin bu kararından dolayı kutlayan Craycraft, bunun çok hoş bir jest olduğunu da sözlerine ekledi.

GELİN KATILMADI

Organizasyonun başlangıç aşamasında Landon Borup ile evlenme hazırlığı yapan 27 yaşındaki Quinn Duane ise organizasyona katılmadı. Ancak genç kadın, balayo için Belize'ye yaptırdıkları organizasyona annesiyle birlikte giderek tatilin tadını çıkaracak.

A.ABu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: