Çocuk gelişimcilere drama ve dans eğitimi

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, düzenlenen eğitim çalışmalarıyla yetkinliklerini arttırmaya devam ediyor.

Çocuk gelişimcilere drama ve dans eğitimi

Son çalışma, öğrencilerin drama ve dans konusundaki bilgi ve tecrübelerini geliştirmeye yönelik oldu.

Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Yüksek Lisans öğrencisi Cengizhan Sürücü tarafından iki ders olarak beden dili, ses, ritim, doğaçlamayı kapsayan bir eğitim verildi.

Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinin katılımıyla Çarşı Yerleşkede gerçekleştirilen eğitimde, katılımcıların ortak fikri; çalışmanın çok yararlı ve mutluluk verici olmasıydı. Birçoğu ilk kez böyle bir eğitim alırken öğrenciler kariyerleri için çok etkili bir eğitime sahip olduğunu düşünüyor.

Drama ve dans eğitimi yılın son iki etkinliği olarak sömestre sonunda tamamlanmış oldu.

Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerin için kişisel ve mesleki gelişimi hedefleyen benzeri eğitim çalışmaları 2017 yılı içinde de sürdürülecek.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Yalnızlık Sempozyumu, bu yıl “Aile ve Yalnızlık” ana temasıyla gerçekleştiriliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi Haydi Tut Elimi Derneği ve dünyadaki tüm çocukları kapsayacak şekilde projeler geliştiren ve problemlerine çözüm aramak amacıyla
  • Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle, Üsküdar Üniversitesi bünyesinde 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Haydi Tut Elimi Derneği ve Amasya
  • Üsküdar Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı açılışı, düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Ta
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi bu yıl 17’incisi gerçekleştirilen EEG and Clinical Neuroscience Society (ECNS) kongresine katıldı.
  • Dünyanın 10 ülkesinden ve özerk bölgesinden Türk dilleri konuşan gönüllüler, 21-23 Ekim 2022 tarihinde Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleşen Wikidata İ
  • Randevu Al