Burnunuzdan utanıyor musunuz?

Burnunuzdan utanıyor musunuz? İşte burnunuzu küçük gösterecek 5 hile!

Burnunuzdan utanıyor musunuz?

Burnunuzdan utanıyor musunuz? İşte burnunuzu küçük gösterecek 5 hile!

burunutanmaBurnunuzun olması gerektiğinden daha büyük olduğunu mu düşünüyorsunuz? Burnunuzun büyük olmasını kendinize dert ediyorsanız atın üzerinizdeki sıkıntıyı. Burnunuzu küçük göstermenizi sağlayacak makyaj hileleri varken neden kendinizi gereksiz yere sıkıntıya sokacaksınız değil mi? Eğer burnunuz etli ve büyükse, kolay uygulanabilir makyaj hileleri ile olduğundan daha ince, daha küçük ve daha kalkık gösterebilirsiniz. Sizler için burnunuzu daha küçük göstermenizi sağlayacak yolları anlattım.

YANAKLARA DİKKAT!

Allık insanı vezirde eder, rezilde… O nedenle allık kullanımına çok dikkat edin. Doğru uygulanan allık, dikkatleri burnunuzdan çekecektir. Allığınızı gözlerinizden burna doğru çapraz uygulayın.

MAT MAKYAJ ÜRÜNLERİ KULLANIN

Burnunuzu daha küçük göstermek istiyorsanız, asla parıltılı ürünler kullanmayın. Parıltılı ürünler, burnu olduğundan büyük gösterir.

2 TON KOYU CİLT

Cildinizin gerçek tonundan iki ton daha koyu bir fondötenle burnunuzun daha küçük görünmesini sağlayabilirsiniz!

KONTÜR

İşte bu yöntemle burnunuza istediğiniz şekli vermeniz mümkün! En basit yöntemi ile anlatayım. Koyu tonda bir allığı göz diplerinden başlayarak burun kanatlarınıza ve burnunuzun ucuna sürün.

BRONZER!

Burnunuzunda hafif bir bronzer kullanın ve sonucun sizi memnun ettiğini şaşırarak izleyin.  , MİLLİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası İletişim Günleri, açılış konferansıyla başladı.
  • Trafikte zaman kaybetme derdi olmadan, ofis ortamı yerine evinin konforundan çıkmadan çalışmak, yakın zamana kadar birçok kişinin hayallerini süsleyen
  • Uzmanlar, yardımsever olmanın, kişinin maddi - manevi verdiği desteğin daha iyi hissetmesini sağladığını vurguluyor.
  • Yapılan bir araştırmaya göre çalışanların en üretken olduğu zamanın pazartesi günü saat 10:01 olduğu ortaya çıktı.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Anksiyeteyi anlattı. ‘Kibir, öz beğenidir. Bencil insanlar bu yüzden mutlu olamıyor. Çünkü insanın psikolojik doğası yalnız y
  • Tatilin ardından yeniden mesaiye başlayanlar, adaptasyon güçlüğü çekebiliyor. Tatil dönüşü kendinizi keyifsiz, yorgun, bitkin hissediyor, uykusuzluk v
  • Randevu Al