Bunları sadece aldatılanlar anlıyor!

Aldatıldınız mı? İşte aldatılanların anladığı o aşamalar…

Bunları sadece aldatılanlar anlıyor!
Paylaş:

Dünya döndüğünden bu yana kadın, erkek herkesin hayatında en az bir defa kafasını kurcalayan o soru: “Aldatıldım mı?” Huzurlarınızda bu soruya "evet" cevabını almışların anlayabileceği 15 aşama.

SADECE ALDATILANLARIN ANLAYABİLECEĞİ 15 AŞAMA

- Kafamda deli sorular! “Nasıl yaaa? Nasıl? NASILLL? “ diye çıldırma evresi.

- Ben senin gözünün içine aşık aşık bakarken, aklında hep o mu vardı? “Bana, sarılırken de hep onu mu düşündün?”  diye içiniz içinizi yer.

- Yemek yapmanın tam ortasında, otobüste, anılarınızın olduğu ya da olmadığı alakasız bir yerde, ansızın biri kalbinizi sıkıyor gibi canınız acır, ağlamaya başlarsınız. Tabi bu esnada bedduanın bini bir para.

-‘Hem yara bandım, hem yaram’ dönemi. Ağlarken ve bu ihanetin yükünün ağırlığı altında ezilirken, alışkanlıktan ya da garip bir özlemden olsa gerek size sarılsın, açtığı yaraları sarsın istersiniz. - Stalk’la babam afedersin. Sonra biraz daha sakinleşip, stalk aşamasına geçersiniz. Hem o 3.kişiyi, hem de aldatan eski sevgilinizi.

- Ahh bu mesajların gözü kör olsun! Sabahları alışkanlıktan ondan gelen günaydın mesajını okumak için elinizi telefonunuza atarsınız. Sonra mesajın sizi merak eden arkadaşınızdan geldiğini görüp, bu gerçekle yüzünüzü yıkamış olursunuz. "Ne bekliyordun ki?" diye gerçeklere koca bir günaydın dersiniz.

- Halil Sezai  sendromu. Uzun bir süre ortak arkadaşlarınızdan kimseyi görmek, konuşmak istemezsiniz. - Haklı olduğunu bilmenin ağır yükü ve çaresizliğiyle kendinizi ya yemeğe ve içmeye verirsiniz, ya da iştahınız sıfırlanır.

- Sonra artık haklı olarak üzülmekten, tükenmekten yorulursunuz. "Tamam" dersiniz, "N'olursa olsun bir şekilde hayatıma devam etmem lazım" gibi mantık pırıltıları ufak ufak gelir. - Aldatıldığınızdan dolayı kendinizi suçladıysanız, hatırlayın ki sizin bu işle hiç bir alakanız yok.

- Bubi tuzakları… Sizin zayıf durumunuzu bilen, etrafınızda sizden hoşlanan birileri varsa, fırsattan istifade size yanaşmaya, avutmaya çalışabilirler. İnanın hiç gerek yok! - Bubi tuzaklarından sıyrıldıysanız, iyileşme zamanı geldi çattı demektir. "En sevdiği kupası, diş fırçası, çöp." diye çöpe de atabilirsiniz, "Amaaan altı üstü bu bir sweatshirt, kalsın n'olcak” diye aydınlanmalar da yaşayabilirsiniz.

- “Siz kendinizi yerden yere vursanız da, mutluluktan uçsanız da, dünya dönüyor ve dönmeye devam edecek” aşaması - "Beni öldürmeyen şey güçlendirir" triplerine girmeyin. Sakin olun şampiyonlar!

MAHMURE