Bu poz için 60 kilo verdiler

İşte azmin zaferi... İngiliz obez çift, evlenmeye karar verince ilk iş rejime başladı. Damat 40, gelin ise 20 kilo verdi.

Bu poz için 60 kilo verdiler
Paylaş:

İşte azmin zaferi... İngiliz obez çift, evlenmeye karar verince ilk iş rejime başladı. Damat 40, gelin ise 20 kilo verdi. bupozicinBU POZ İÇİN TAM 60 KİLO VERDİLER İngiltere bu çifti konuşuyor. Aşçılık yapan 115 kiloluk Matt Bradley, 18 ay önce çocukluk aşkı Hannah ile evlenmeye karar verdi. Fazla kiloları yüzünden XXL giysiler satın almak zorunda kalan Matt ve onun gibi şişman olan nişanlısı Hannah, birlikte çektirdikleri fotoğraflara bakıp düğün resimlerinde böyle görünmemek için zayıflamaya karar verdiler. Her ikisi de spor salonuna kayıt yaptırdı.

23 yaşındaki damat adayı ve 85 kilo ağırlığındaki gelin, sıkı bir kardiyo programına girdi. Başarılı geçen egzersiz ve rejimle Matta 40 kilo verdi. Gelin adayı iye 20 kilo vererek bambaşka bir kadın oldu. Çift, birbirlerine söz verdikleri gibi düğünde bambaşka görünmeyi başardılar. Düğün öncesi birlikte yaptıkları zayıflama programıyla ilişkilerini de kuvvetlendirdiklerini belirten Matt, "Artık kesinlikle daha mutluyuz. Kendimize olan güvenimiz arttı" dedi. Çiçeği burnunda evliler, geçirdikleri değişimi bir dergiye verdikleri röportajda anlattılar. BBC