Bu hafta güzellik-çirkinlik konuşulacak

“Akıl, Beyin, Kültür”de bu hafta güzellik-çirkinlik konuşulacak. “Akıl, Beyin, Kültür” yeni bölümüyle bu pazar TV100’de...

Bu hafta güzellik-çirkinlik konuşulacak
Paylaş:

Farklı bakış açılarının iki yönlü zıt kavramları yorumladığı “Akıl, Beyin, Kültür” programı, TV 100 ekranlarında beğeniyle takip ediliyor. Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan moderatörlüğünde, siyaset bilimci Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve nöroloji uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı’nın yorumlarıyla kavramları ele aldıkları programda bu Pazar “güzellik-çirkinlik” konuşulacak.
 
Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın, Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı ile birlikte hazırladığı, “Akıl, Beyin, Kültür” programı seyircilerin yoğun ilgisiyle takip edilmeye devam ediyor.  

Her bölümde birbirine zıt iki kavramın, farklı uzmanlık alanlarının görüşleriyle ele alındığı programın yedinci bölümü, 22 Kasım Pazar günü saat 12:20’de TV 100 ekranında yayınlanacak.

Yedinci bölümde “güzellik-çirkinlik” kavramları, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve Prof. Dr. Sultan Tarlacı tarafından psikiyatri, uluslararası ilişkiler, dünya siyaseti, nöroloji gibi pek çok alanı içeren açılardan değerlendirilecek.

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kütüphanesi’nde çekimi gerçekleştirilen programa Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevda Asqarova’nın canlı piyano performansına her bölümde bir de farklı enstrüman eşlik ediyor.Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: