Bu hafta çatışma-uzlaşma konuşulacak

“Akıl, Beyin, Kültür”de bu hafta çatışma-uzlaşma konuşulacak. “Akıl, Beyin, Kültür” yeni bölümüyle bu pazar TV100’de.

Bu hafta çatışma-uzlaşma konuşulacak
Paylaş:

Farklı bakış açılarının zıt yönlü kavramları ele aldığı “Akıl, Beyin, Kültür” programı, TV 100 ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan moderatörlüğünde, siyaset bilimci Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve nöroloji uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı’nın kavramları ele aldıkları programda bu Pazar “çatışma-uzlaşma” her yönüyle konuşulacak.
 
Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın, Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı ile birlikte hazırladığı, “Akıl, Beyin, Kültür” programı yoğun ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.  

Her bölümde birbirine zıt iki kavramın, farklı uzmanlık alanlarının görüşleriyle ele alındığı programın dokuzuncu bölümü, 6 Aralık Pazar günü saat 12:20’de TV 100 ekranında yayınlanacak.

Dokuzuncu bölümde “çatışma-uzlaşma” kavramları, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve Prof. Dr. Sultan Tarlacı tarafından psikiyatri, uluslararası ilişkiler, dünya siyaseti, nöroloji gibi pek çok alanı içeren açılardan değerlendirilecek.

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kütüphanesi’nde çekimi gerçekleştirilen programa Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevda Asqarova’nın canlı piyano performansına her bölümde bir de farklı enstrüman eşlik ediyor.Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: