Birlikte büyüyorlar

eau ve sevimli arkadaşı Theo'nun birlikte uyurken çekilmiş fotoğrafları ilk ortaya çıktığında birçok kişiyi hayran bırakmıştı.

Birlikte büyüyorlar

Beau ve sevimli arkadaşı Theo'nun birlikte uyurken çekilmiş fotoğrafları ilk ortaya çıktığında birçok kişiyi hayran bırakmıştı.

birliktebuyuyorlarBeau'nun annesi Jessica Shyba da oğlunun, köpekleriyle uyurken fotoğraflarını çekmeye devam etti. Fotoğraflardan iki dostun nasıl da gün geçtikçe büyüdükleri anlaşılıyor. Beau ve sevimli arkadaşı Theo'nun birlikte uyurken çekilmiş fotoğrafları ilk ortaya çıktığında birçok kişiyi hayran bırakmıştı. Beau'nun annesi Jessica Shyba da oğlunun, köpekleriyle uyurken fotoğraflarını çekmeye devam etti. Fotoğraflardan iki dostun nasıl da gün geçtikçe büyüdükleri anlaşılıyor.

ÇOCUK GELİŞİMİ HAKKINDA HER ŞEY

İlk başlarda bunun zarralı olabileceğini düşünen aile, Beau ve Theo'yu ayırmaya çalışmış ancak iki dostun birbirlerinden ayrı uyuyamadıklarını görünce izin vermekten başka çareleri kalmamış. Şimdi Beau ve Theo, her öğlen en az iki saat birlikte uyuyor. Beau'nun annesi Jessica Shyba da iki dostun fotoğraflarını, kendi blogunda yayımlıyor. Shyba, fotoğrafları gören birçok kişiden güzel mesajlar aldıklarını söylüyor. Anne Shyba, "Beau ve Theo'nun arasındaki ilişki tamamen doğal ve içgüdüsel bir ilşki. Sanki uzun yıllardır dostmuş gibiler" diyor. HÜRRİYET