Bilimsel Eğitim Toplantısın'da konuk Prof. Dr. Işın Boral Kulaksızoğlu

Bilimsel Eğitim Toplantısına Prof. Dr. Işın Boral Kulaksızoğlu katıldı.

Bilimsel Eğitim Toplantısın'da konuk  Prof. Dr. Işın Boral Kulaksızoğlu
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi ve NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nin birlikte düzenlediği Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantılarında bu hafta “Alzheimer Hastalığında Davranışsal Bozukluklar ve Tedavileri” konusu ele alındı. Konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu katıldı.

Her hafta Çarşamba günleri Prof. Dr. Rasim Adasal Konferans Salonu’nda Üsküdar Üniversitesinin akademisyenleri, yüksek lisans ve lisans öğrencileri ile NPİstanbul Nöropsikiyatri hastanesinin uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantıları devam ediyor.

Seçilen konuların bilimsel veriler ışığında ele alınıp, her yönüyle değerlendirildiği, farklı disiplinlerle de irdelendiği toplantının bu hafta gündeminde “Alzheimer Hastalığında Davranışsal Bozukluklar ve Tedavileri” konusu vardı.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Gerapsikiyatri Birimi, aynı zamanda Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı toplantıda Kulaksızoğlu Alzheimer hastalığına ilişkin önemli bilgiler verdi.

 

 

 

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: