BEDEN ZİHİN VE RUH İÇİN

BEDEN ZİHİN VE RUH İÇİN

NP Grup

NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 11. yılında 2-5 Aralık 2010, Perşembe-Pazar günleri arasında Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecek.

 


Bu yıl festival açılışını, pek çok uluslarası açılış seremonilerini renklendiren “Slow-e-Motion” sanatçısı Felix Lancelot yapacak. İsveçli ses sanatçısı ve ses koçu Helena Soluna Berggren de bir şarkısı ile açılışa katılacak.

NATUREL Festivali’nin amacı, insan sağlığını beden-zihin-ruh bütünlüğü ile ele alan çağdaş yaklaşımı, uzmanlar kanalıyla akılcı ve bilimsel bir şekilde işlemek ve insanları daha sağlıklı ve bilinçli yaşama yöntemleri hakkında bilgilendirmek.

Doğal yaşamla ilgili hizmet ve ürünlerin sergileneceği, konferanslar, müzik ve dans performansları ve imza günleri gibi etkinliklerin yer alacağı NATUREL 2010 Festivali, yerli ve yabancı 80 uzmanı bir araya getirerek “beden, zihin ve ruh dengesi ile doğal ve sağlıklı yaşam” konusunda bir kez daha yoğun bir bilgi paylaşımı zemini oluşturuyor.

Festivalde Renkler-Taşlar-Kristaller, Kuantum Bilinci, Baharat ve Şifalı Bitkilerin Tarihçesi, Kür Yaşamı, Holistik Detoks, Biyorezonans Uygulamaları, Deri Yaşlanması, Aura Fotoğraflama, Nefes Analizi, Homeopati, Morfopsikoloji, Akrofonoloji, Aura-Soma, Çigong, Astroloji, Feng Shui, Access Enerji, Yoga Terapileri gibi çeşitli konular işleniyor.

Konferansların yanısıra, Tuncay Vural’dan Dansınız Karakterinizdir! Stand up dans gösterisi, Seda Bağcan’dan Mantra Meditasyonu ve Müzikleri, Son Irmak Doğa ve Sanat Derneği sanatçıları Alper Akçay, Utku Barış Andaç ve İlayda’dan “Nehirdeki Yansımamız” adlı müzik ve dans performansı ve imza günleri ile dört gün boyunca 100’ü aşkın farklı aktiviteden oluşan bir program sunulacak.
 
NASIL KATILABİLİRİZ


NATUREL 2010 Festivali, hergün 11.00-20.00 arası açık. Biletler günlük 15 TL'ye satılmakta ve girişte alınabiliyor. Giriş ücretine gün içerisindeki tüm seminerler ve etkinlikler ile fiyat belirtilmeyen tüm atölye çalışmaları dahil.;

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Randevu Al