Aydınlı veliler de sınav oldu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitapları Türkiye’nin farklı bölgelerindeki okullarda okutulmaya devam ediyor.

Aydınlı veliler de sınav oldu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitapları Türkiye’nin farklı bölgelerindeki okullarda okutulmaya devam ediyor. Tarhan’ın kitaplarıyla velilerde okuma bilincinin geliştirilmesi ve velilerin çocuklarıyla ilişkisini daha sağlıklı kurabilmeleri amaçlanıyor. Aydınlı veliler de Tarhan’ın kitabını okuyor.

tarhan_aydinDidim Gonca Koleji, öğrencilerine kazandırdığı 'kitap okuma' alışkanlığını velilerine de kazandırmak amacıyla başlattığı kampanya çerçevesinde 'veli kitap okuma' sınavı yaptı. Veliler arası kitap okumayı yaygınlaştırmak maksadıyla 1. Dönem kitabı olarak Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın Timaş Yayınları’ndan çıkan "Sen, Ben ve Çocuklarımız" kitabı tavsiye edildi. Bir aylık okuma kampanyasından sonra kitabın içeriğinden hazırlanan sorulardan veliler sınava tabi tutuldu.  Sınav veliler büyük heyecan oluşturdu. Okul müdürü benzer uygulamanın 2. Dönemde de devam edeceğini belirtti. Sınava katılan veliler de memnuniyetlerini dile getirirken şimdiden 2. Dönem yapılacak sınavın heyecanını yaşadıklarını ifade etti. HABERLER.COM
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Geçirdiğiniz çocukluk gelecekteki yaşlılığınızı belirliyor. Bana çocukluğunu anlat, sana nasıl bir yaşlı olacağını söyleyeyim!
  • Hayatın deneyleri ve darbeleri bazılarımızı olgunlaştırır, bazılarımızı imha eder. Herkes iki yoldan birini seçmek zorundadır. Ya olgunlaşacağız ya da
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Randevu Al