Aşkın dili!

Son zamanlarda yaşanan halsizlik hissine karşı doğal besinler ilaç gibi etki gösteriyor. Kuşdili vanilya ve kişniş hem canlılık veriyor, hem de cinsel gücü artırıyor.

Aşkın dili!

Yorgun ve halsizliğin had safhaya çıktığı şu günlerde uzmanlardan canlanmayı sağlayacak beslenme önerileri geldi. Doğru besin kombinlerinin tüketiminin hem enerji vereceğini hem de cinsel hayata renk getirdiğini söyleyen uzmanlar, "Yapılan araştırmalarda bedene zindelik veren ve libidoyu artıran besinlerden zengin bir diyet uygulamak, üzerinizdeki isteksizliği ve halsizliği alır" dedi. Cinsel gücü artıracak şu besinleri önerdi:

ARI SÜTÜ-BAL-POLEN

Bu karışım hem hücrelerinizi yeniler, hem de yaşınız ilerlese de cinsel gücünüzü yerinde tutar.

MAYDANOZ

Beden yorgunluğunu giderir. Erkeklerde cinsel gücü artırdığı ıspatlandı.

ISIRGAN TOHUMU

1 kilo bal ile 100 gr. ısırgan tohumunu karıştırın ve her gün bir kaşık yiyin.

KEKİK-NANE

Özellikle kadınlarda bütün kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar ve vücudu güçlendirir.

KİMYON-KİŞNİŞ

Bütün hormonları çalıştırır ve sinirleri de kuvvetlendirir. 1 bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırın. Yemekten sonra için. Erkeklerde cinsel gücü artırır.

KUŞDİLİ

Diğer adı biberiye olan kuşdili, tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlıkla savaşta etkilidir.

KEREVİZ

Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler. Özellikle 30'lu yaşlarda mutlaka yiyin.

VANİLYA

Hem bedeni, hem de sinirleri güçlendirir, cinsel gücü artırır. Tatlı ve keklerde bol bol kullanılabilir.

HÜRRİYET

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al