APA 2018 yılı medya kitini yayınladı

Amerikan Psikologlar Derneği 2018 yılı medya kitini yayınladı.

APA 2018 yılı medya kitini yayınladı

Üsküdar ÜniversitesiAmerikan Psikologlar Derneği tarafından dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katılımıyla düzenlenen APA  115 binden fazla üyesi için 2018 yılı medya kitini yayınladı.

Her yıl düzenli olarak yapılan, dünyanın dört bir yanından otorite isimlerin katılımıyla gerçekleştirilen kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de katılıyor.

APA, dünyanın dört bir yanında olan psikologları temsil eden en büyük ve en etkili organizasyon olarak kabul edilirken, 115 binden fazla üyesiyle de iletişimi önemsiyor.

APA bu bağlamda üyeleriyle iletişim sağlamak için dijital, basılı ve canlı medya platformlarında 2018 medya kitini yayınladı.

APA 2018 medya kiti için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

//www.apa.org/ads/advertising-opportunities.pdf
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Yalnızlık Sempozyumu, bu yıl “Aile ve Yalnızlık” ana temasıyla gerçekleştiriliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi Haydi Tut Elimi Derneği ve dünyadaki tüm çocukları kapsayacak şekilde projeler geliştiren ve problemlerine çözüm aramak amacıyla
  • Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle, Üsküdar Üniversitesi bünyesinde 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Haydi Tut Elimi Derneği ve Amasya
  • Üsküdar Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı açılışı, düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Ta
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi bu yıl 17’incisi gerçekleştirilen EEG and Clinical Neuroscience Society (ECNS) kongresine katıldı.
  • Dünyanın 10 ülkesinden ve özerk bölgesinden Türk dilleri konuşan gönüllüler, 21-23 Ekim 2022 tarihinde Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleşen Wikidata İ
  • Randevu Al