ANNEYE BEN İYİYİM MESAJI

ANNEYE BEN İYİYİM MESAJI

Hürriyet

5 aylık hamile kadına sağlığından endişe duyduğu karnındaki bebeği “Ben iyiyim” mesajı verdi.

 


İngiltere'de yaşayan ve 5 aylık hamile olan Donna Sayer'a,  sağlığından endişe duyduğu karnındaki bebeği 'ben iyiyim, herşey yolunda' mesajı verdi.

Bebek sahibi olmayı planlayan Donna Sayer ve Simon Biscoe çifti güzel haberi geçtiğimiz ağustos ayında aldılar. Donna Sayer hamileydi.

Sayer, düzenli olarak kontrollere başladı. Ancak ikinci ultrason muayenesinde biraz endişelendiler. Çünkü bebek olması gerekenden çok küçük ve ince görünüyordu.

Doktorları bebeğin gelişiminin sağlıklı bir şekilde sürdüğünü söylese de çifti ikna edemedi. Çift daha detaylı ultrason muayenesi yapılmasını istedi.

Üçüncü ultrason muayenesi hem yüreklere su serpti hem de hoş bir sürpriz yaptı. Annesinin karnında sağlıklı gelişimini sürdüren bebek, fotoğrafa da, baş parmağını yukarı kaldırıp 'herşey yolunda, ben iyiyim' mesajı veriyormuş gibi yansıdı. 

Aldıkları haberle rahatlayan Donna Sayer, "Başta çok endişeleniyordum. Ancak şimdi herşey yolunda gittiği için çok mutluyum. Bebeğimin 'ben iyiyim' mesajlı fotoğrafını aileme ve arkadaşlarıma göstermek de keyif veriyor." dedi.

Sayer herşey yolunda giderse bebeğini mayıs ayında kucağına alacak.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al