ANNEYE BEN İYİYİM MESAJI

ANNEYE BEN İYİYİM MESAJI

Hürriyet

5 aylık hamile kadına sağlığından endişe duyduğu karnındaki bebeği “Ben iyiyim” mesajı verdi.

 


İngiltere'de yaşayan ve 5 aylık hamile olan Donna Sayer'a,  sağlığından endişe duyduğu karnındaki bebeği 'ben iyiyim, herşey yolunda' mesajı verdi.

Bebek sahibi olmayı planlayan Donna Sayer ve Simon Biscoe çifti güzel haberi geçtiğimiz ağustos ayında aldılar. Donna Sayer hamileydi.

Sayer, düzenli olarak kontrollere başladı. Ancak ikinci ultrason muayenesinde biraz endişelendiler. Çünkü bebek olması gerekenden çok küçük ve ince görünüyordu.

Doktorları bebeğin gelişiminin sağlıklı bir şekilde sürdüğünü söylese de çifti ikna edemedi. Çift daha detaylı ultrason muayenesi yapılmasını istedi.

Üçüncü ultrason muayenesi hem yüreklere su serpti hem de hoş bir sürpriz yaptı. Annesinin karnında sağlıklı gelişimini sürdüren bebek, fotoğrafa da, baş parmağını yukarı kaldırıp 'herşey yolunda, ben iyiyim' mesajı veriyormuş gibi yansıdı. 

Aldıkları haberle rahatlayan Donna Sayer, "Başta çok endişeleniyordum. Ancak şimdi herşey yolunda gittiği için çok mutluyum. Bebeğimin 'ben iyiyim' mesajlı fotoğrafını aileme ve arkadaşlarıma göstermek de keyif veriyor." dedi.

Sayer herşey yolunda giderse bebeğini mayıs ayında kucağına alacak.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al