Anne-baba-çocuk ilişkisinin püf noktaları

Aileler dikkat! İşte anne baba çocuk ilişkisinin püf noktaları.

Anne-baba-çocuk ilişkisinin püf noktaları

Aileler dikkat! İşte anne baba çocuk ilişkisinin püf noktaları.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan TRT-1’de Gülben Ergen’e anlattı. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan TRT 1’de yayınlanan, Gülben Ergen’in sunduğu “Gülben” programında anne, baba ve çocuk iletişiminin püf noktalarını anlattı. Anne baba olmak, dünyanın en önemli ve aynı zamanda en anlamlı işi. Emek ister ama karşılığı dünyalara değer. Mesuliyeti çoktur ama evlat sevgisi söz konusu olunca insana hiçbir şey zor gelmez. Timaş yayınlarından yeni çıkan “Sen ben ve Çocuklarımız” isimli kitabının girişini bu cümlelerle yapan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan Gülben Ergen’in sunduğu programda çocuk, anne ve baba üçgeninde iletişimin inceliklerini anlattı. Stres yönetiminden, kıskançlığa, tükürmeden, özgüvene, sevgiden sağlıklı ilişkiye kadar birçok konuda Tarhan, hayat boyunca kullanılacak çok önemli bilgiler verdi.           PROGRAMI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ... Şaban Özdemir (NPGRUP)  
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Doktorlara göre, sevgisiz bir çocukluk ömür boyu sorunlara yol açabiliyor. Sevgisizlik yaşam boyunce kötü tecrübeler çektirebiliyor.
  • Çocuğun ruhsal, bedensel ve zihinsel gelişimi için anne çok önemlidir. Çocuğun eğitiminden birinci derece­den sorumlu kişi de annedir.
  • Kuralları çiğniyorsa nasıl davranmalısınız? İşte çocukla doğru iletişim kurmanın 13 yolu.
  • Çocuk nasıl utangaç oluyor? İşte formülü! Çocuklarda utangaçlığın okul döneminde başarısızlığa yol açabileceği uyarısını yapan uzmanlar, 0-6 yaş arası
  • Erkekler için çocuk sahibi olmak büyük bir sorumluluk gerektiriyor. Eşiniz baba olmaya hazır mı? İşte cevabı.
  • Evlat edinilen çocukların ebeveynlerine ışık tutacak bilgiler...
  • Randevu Al