Aldatan erkekler nasıl davranır?

Kız arkadaşını veya eşini aldatan bir erkek sizce nasıl davranır? Aldatan erkeklerin ortak özellikleri var mıdır?

Aldatan erkekler nasıl davranır?

Her kadının merak ettiği bu soruların ortak bir cevabı olmasa da aldatma eylemi ile birlikte partnerinizin hareketlerinde değişiklikler fark edebilir ve hiç istemeseniz bile ‘’Acaba beni aldatıyor mu?’’ sorusunu akılınıza getirebilirsiniz.

Kadınların aslında hem çok merak ettikleri hem de öğrenmekten oldukça korktukları çelişkili bir durumdur bu. Aldatılmak! Hiç kimse böyle bir son yaşamak için bir ilişkiye başlamaz öyle değil mi? Mutlu bir birliktelik hayali ile çıkılan yolda sizi yalnız bırakan, üstelik bu durumu söylemeye bile tenezzül etmeden sizi kandırdığını düşünen bir erkekle mi berabersiniz? Sizce kandırılan taraf gerçekten siz misiniz? ‘’Aldatan erkekler nasıl davranır?’’ sorununa bir cevap vermeden önce şunu söylemeliyiz ki size karşı sevgisinin bittiğini söyleyemeyen bir erkek aslında sizi değil kendisini aldatıyordur. Sizi böyle bir durumun içine çekerek aslında kendisini kandırıyordur. Yaşamış olduğunuz bu ağır durum sizi üzebilir ancak hayatınızdan çıkan yalanların ardından mutlu olan taraf siz olacaksınız.

Aldatan Erkeklerin Ortak Özellikleri

Peki sizce aldatan erkekler nasıl davranır? Öncelikle şunu bilmelisiniz ki aldatan erkeklerin hepsi aynı şekilde davranmaz. Yani bu eylemi gerçekleştiriyor olan her erkek size karşı soğuk ve mesafeli davranacak diye bir kural yoktur. Yaptığı eylemin yanlış olduğunu bildiği içi kendisini suçlu hisseden biri olabileceği gibi aynı zamanda bu durumdan çok fazla heyecan duyan biriyle de beraber olabilirsiniz.

Davranışlar kişiliğe göre değişiklik göstermektedir ancak bazı belirgin hareketler de yok değildir. Öncelikle aldatan erkeklerin çoğunluğu bahanelerin arkasına sığınmaktadırlar. Sizinle eskisi gibi vakit geçirmek istemeyebilir veya geçirmiş olduğunuz bu vakitten eskisi gibi keyif almadığını gözlemleyebilirsiniz. Size karşı depresif davranışlar sergileyerek onu alttan almanızı isteyebilir. Size olan ilgisinin azaldığını hissedebilirsiniz. Artık ‘’seni seviyorum’’ cümlesini söyleyen taraf yalnızca sizsinizdir. Telefonunu sizden saklamaya başlamıştır. İlişkinizin geleceği ile ilgili asla konuşmuyor, bu konu ne zaman açılsa kapatmaya çalışıyordur. Ne yazık ki saymış olduğumuz bu davranışları gözlemliyorsanız büyük ihtimalle aldatılıyorsunuz. Peki bu süreçten sonra ne yapmalısınız?

Aldatılma ve Sonrası

‘’Aldatan erkekler nasıl davranır?’’ sorusunu cevapladığımıza göre bu süreçten sonra ne yapılması gerektiği ile ilgili de küçük bir başlık açmalıyız. Aldatılmak ne kadar üzücü bir durum olsa da çoğu kadın bu durumu görmezden gelmekte ve ilişkilerine bir şans daha tanımaktadır. Sanki bu durum asla yaşanmamış, hayatındaki erkek ona ihanet etmemiş gibi davranmak ona daha doğru gelebilmektedir. Ancak bu süreçten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hayatınızdaki kişinin sizi aldattığını gerçekten düşüyor musunuz? Yani yukarıdaki durumları yaşadınız mı? Tabi en önemlisi somut verilerle bu durumu kanıtlandınız mı? Öyleyse bu durumu görmezden gelmeyi bırakın ve yüzleşin. Bir şeylerden kaçarak, görmezden gelerek hayatınızı sürdüremezsiniz. Görmezden geldiğiniz şeyler en sonunda karşınıza çıkacaktır. Durumla yüzleşmeniz ve ilişkiniz ile ilgili bir sonuca varmanız sizler için en iyisi olacaktır.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Çift ilişkilerinde iki taraf da aldatmadan etkileniyor.
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Son dönemlerde aldatıldığını söyleyenlerin sayısında belirgin bir artış var. İlişkilerin kaderi mi bu? Mutlu başlayan hatta mutlu devam ettiğine inanı
  • Sizce erkekler neden aldatır? Birliktelikten sıkıldıkları için? Sıradanlaşma hissi? Yeni heyecan arayışları? Ayrılık isteğini bir türlü dile getiremem
  • Evlilik içerisinde günlük hayata ilişkin ufak detaylarda sonu gelmeyen inatlaşmalar en az aldatma ve maddi sıkıntı kadar ilişkinin bitmesinde etkili.
  • Randevu Al