Acun Ilıcalı bir kez daha Üsküdar Üniversitesi'nde

Acun Ilıcalı bir kez daha Üsküdar’ı misafir etti.

Acun Ilıcalı bir kez daha Üsküdar Üniversitesi'nde

Acun Ilıcalı bir kez daha Üsküdar’ı misafir etti.

acun_ilicali_uskudar_universitesiÜsküdar Üniversitesi öğrencileri, Türkiye’nin en çok seyredilen yarışmalarından olan “Yetenek Sizsiniz” in yine konuğu oldu. Yarışmacılara destek veren Üsküdarlı öğrencileri programın yapımcısı ve sunucusu Ilıcalı, diğer programları için de davet etti. Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, hazırladığı birbirinden farklı programlarıyla Türkiye’nin beğenisini topluyor.acun_ilicali_uskudar_universitesi1 Acun Ilıcalı’ya Üsküdar Üniversitesi öğrencileri de destek veriyor. Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü’nün organizasyonunda 50 öğrenci Acun Ilıcalı’nın Yetenek Sizsiniz Programına katıldı. Program boyunca keyifli dakikalar geçiren öğrencilerle Acun Ilıcalı ile jürinin diğer üyeleri Hülya Avşar ve Eser Yenenler de ilgi gösterdi. Acun Ilıcalı, Üsküdarlı öğrencileri O Ses Türkiye ve 3 Adam Programlarında da misafir etmek istediğini söyledi.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Ergenliğe girmiş çocuğa söylenmeyecek 4 şeyi sorduk.
  • Sınav kaygısından zihinsel esneklik modeliyle kurtulmak mümkün!
  • Okulların tatile girmesiyle karne konusunda anne babaları uyaran uzmanlar, tepkilerin ve ödüllerin dengeli olması gerektiğine dikkat çekti.
  • “Oğlum derslerini bitirdin mi?” ya da “Kızım ödevini yaptın mı?” Ev ödevi yapmak, çocuklar için bunaltıcı bir sürece dönüşebilir.
  • İngiltere’de gerçekleştirilen ilginç araştırma...
  • Uzman klinik psikolog Serkan Elçi, anne ve babalara tercih dönemi için önemli uyarılarda bulundu.
  • Randevu Al