Abbas Güçlü Üsküdar Üniversitesi'ndeydi

Türkiye’nin önemli eğitim yazarlarından olan Milliyet Gazetesi yazarı ve televizyon programcısı gazeteci Abbas Güçlü, Üsküdar Üniversitesini gezdi.

Abbas Güçlü Üsküdar Üniversitesi'ndeydi

Türkiye’nin önemli eğitim yazarlarından olan Milliyet Gazetesi yazarı ve televizyon programcısı gazeteci Abbas Güçlü, Üsküdar Üniversitesini gezdi.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, yeni eğitim öğretim yılındaki uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Özgün eğitim modeliyle eğitime farklı bir soluk getiren üniversite, zaman zaman akademisyenlerin uğrak yeri olurken gazeteci ve yazarlar da üniversiteye ilgi gösteriyor. Son olarak Milliyet Gazetesi eğitim yazarı ve televizyon sunucusu gazeteci Abbas Güçlü Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Milliyet Gazetesi eğitim yazarı ve KANAL D’de yayınlanan  “Genç Bakış” programının sunucusu gazeteci Abbas Güçlü,  çalışma ve uygulamalarını merak ettiği Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti. Güçlü, ilgiyle gezdiği akıllı kampüse ilişkin ilgililerden bilgi aldı.

Üniversitenin her birimini tek tek gezen gazeteci Güçlü’ye Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Üniversite Genel Sekreteri Selçuk Uysaler Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Gümüşel ve Eğitim Danışmanı Ece Tözeniş eşlik etti. Güçlü her zamanki gibi öğrencileri de ihmal etmedi. Sınıfları da ziyaret eden Güçlü öğrencilerle bir süre görüştü, neden Üsküdar Üniversitesi’ni tercih ettiklerini sordu. Sınıfta öğrencilerle sohbet eden Güçlü öğrencilerle fotoğraf da çektirdi. Öğrencilere uzun uzun tavsiyelerde bulunan Güçlü, onlardan akademik yıllarını iyi değerlendirmelerini istedi. Şaban Özdemir(NPGRUP)

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü son sınıf öğrencileri, regl tabularını yıkmak ve regl yoksulluğunu azaltmak amacıyla “Saklayac
  • ‘Biz Geleceğiz’ projesi ile 435 öğrenciye cinsel istismar, farkındalık ve önleme eğitimi verildi.
  • Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal Tıp Öğrencileri Kongresi’nde tıp eğitimi gören öğrenciler, akademisyen ve alanında
  • Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü ve Hemşirelik Kulübü tarafından düzenlenen “İklim Değişikliği, Sağlığa Yansımaları v
  • Bi Başka Mühendislik Zirvesi TECH’22, teknoloji girişimcilerini bir araya getirdi.
  • “Değişen İnsan Değişen Bilim” başlığında gerçekleştirilen TEDx Uskudar University, alanında uzman isimleri ağırladı.
  • Randevu Al