PARA HAYATIN KANUNU MU

PARA HAYATIN KANUNU MU
Paylaş:

NP GRUP

Türkiye'nin ilk Nöropsikiyatri Hastanesi olan NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nin Yönetim Kurulu ve İDER İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan her perşembe TRT 1 ekranlarında.

 

 
TRT 1 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Sütlü Kahve programı, her perşembe günü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ı konuk edecek.

Hafta içi her gün, aile kurumunu başka bir boyutu ile ele alıp irdeleyen, haftanın her günü aileyi, ailenin başka bir bireyi/bireyleri perspektifinden konuşan, sunuculuğunu Ayşenur Yazıcı'nın yaptığı sabah sohbet programı canlı yayınla ekranlarınıza gelecek.

Stüdyodaki seyircilerin katılımı ve televizyon seyircisi ile yapılan telefon bağlantısıyla, SMS ve e-posta yoluyla konunun doyurucu bir yoğunlukla işlendiği programın yarınki konuğu Prof. Dr. Nevzat Tarhan.

Tarhan, bu haftaki programda parayı anlatacak.

İşte programda konuşulacak konular:


Eskiden paranın ne önemi var mühim olan insanlık derdik şimdilerde tam tersini. İlişkilerde, evliliklerde para ne kadar belirleyici ? Boşanmalarda paraya ilişkin sorunlar ne ölçüde yer tutuyor? Evlilikte eşler arası para ilişkisi nasıl yaşanıyor? Refah ve zenginlik arasındaki fark nedir? İnsanlar yakın ilişkilerde paranın yeri olmadığını düşünür ama gerçekte böyle midir? Bize ne oldu peki?

Program Sorumlusu Sinan Yaka, yönetmenliğini Esra Kırali ve sunuculuğunu Ayşenur Yazıcı'nin yaptığı Sütlü Kahve programı her sabah 10.00 - 12.00 saatlerinde TRT 1 ekranlarında.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan her perşembe, değişik bir konuyu ele alarak halkı bilinçlendirecek, merak edilenleri cevaplandıracak.