12 yıl sonra cesetleri bu halde bulundu

Rusya'da Volga Nehri'nin dibinden 12 yıl sonra çıkarılan bir otomobilde Rus çiftin cesetleri bulundu. Çiftin kazaya mı yoksa cinayete mi kurban gittiği ise hâlâ gizemini koruyor. Polisin, aracın içinde 10 yıldan fazla bir süredir bozulmamış halde kalan araç belgeleri sayesinde, ceset kalıntılarının çifte ait olduğunu anladığı belirtildi.

12 yıl sonra cesetleri bu halde bulundu

Rusya'da 25 yaşındaki İlya Zhirnov ile 22 yaşındaki Kira Cherkasova en son Aralık 2005'te görüldü.

O günden bu yana haber alınamayan ve ne olduğu bilinmeyen genç çifte ait araç, Volga Nehri'nin dibinde bulundu.

Suyun altında yıllarca kalan genç çiftin cesedinden sadece kalıntılar geriye kalmıştı. Talihsiz çiftin cesedi, dalış yapan aktivistler tarafından bulundu. Aktivistlerin nehirin altındaki doğal yaşamı inceledikleri ve suyun altında tanınmaz hale gelmiş aracı gördükten sonra olayı polise bildirdikleri öğrenildi.

Nehirden çıkarılan araçsa tanınmaz haldeydi. 12 yıl sonra genç çiftin ailesi çocuklarına ne olduğunu öğrenmiş oldu. Polisin, aracın içinde 10 yıldan fazla bir süredir bozulmamış halde kalan araç belgeleri sayesinde, ceset kalıntılarının çifte ait olduğunu anladığı belirtildi.

Aralık 2005 tarihinde Zhirnov'un Cherkasova'yı arabasıyla işten almasının ardından kayıplara karışan çiftin ölümü hâlâ gizemini koruyor.

Trajik sonla ilgili buzlu kaygan yolda giden aracın nehire düşmüş olduğu düşünülüyor. Ancak polisin çiftin gizemli ölümüne ilişkin başlattığı soruşturma devam ediyor.

HABERTÜRK

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Randevu Al