1 Milyon Kullanıcı ile zirvedeyiz!

e-psikiyatri.com, günlük 60 bine yakın ziyaretçi ile Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portalı olmaya devam ediyor.

1 Milyon Kullanıcı ile zirvedeyiz!

1 milyona ulaşan kullanıcımızla her geçen gün daha da büyüyoruz! Artık 1 milyonuz!

e-psikiyatri.com, Psikiyatri ve psikoloji başta olmak üzere ruh sağlığı, bilim, tıp, sağlık ve sağlık teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.
2000 yılında yayın hayatına başlayan e-psikiyatri.com, Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeleri, en güncel şekliyle tarafsız, hızlı ve doğru bir şekilde okuyucularıyla paylaşırken, sağlıkla ilgili aradığınız her türlü bilgiye ulaşmanız için sizlere en doğru haberleri sunuyor.

GÜNLÜK 60 BİN ZİYARETÇİYE SAHİBİZ!

Günlük 60 bin, aylık 1 milyon okuyucumuzla her geçen gün daha da büyüyen e-psikiyatri.com, hekim makaleleri, sağlık alanında referanslı yabancı kaynaklı sitelerden ve ajanslardan alınan bilgi ve haberlere de yer vererek en doğru haberleri sizlere ulaştırıyor.

GÜNCEL VE ÖZEL HABERLERLE KARŞINIZDAYIZ!

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri ile Üsküdar Üniversitesi’nin uygulama ortağı olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanlarından alınan destekle, uzman editörler tarafından hazırlanan e-psikiyatri.com, günlük yazılan 20 güncel haber içeriği ve bir bilimsel yayınla okuyucularını bilim ve sağlık haberleriyle buluşturuyor.

REKLAM ALMIYORUZ, ORGANİK BÜYÜYORUZ!

Reklam geliri kaygısı taşımayarak, reklam almadan 19 yıldır okurlarına beyin hastalıkları ve ruh sağlığı alanında uzman görüşleri ve dış kaynaklı literatürlerden oluşan makaleler ve haberlerle toplumu ruh sağlığı alanında bilgilendirme amacıyla yayın yapıyoruz.Toplumun ihtiyaç duyduğu konularda bilgi veren ve kolay okunan haberleriyle toplumsal gelişimi hedefleyen bir anlayışla yayın yapan e-psikiyatri.com olarak her gün artan ziyaretçi sayımızla büyümeye devam ediyoruz. E-psikiyatri.com’da A’dan Z’ye bütün hastalıklarla ilgili bilgilere ulaşabilir, bilimsel makalelerle sorularınıza cevap bulabilirsiniz

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA SİZİ DE BEKLİYORUZ!

Sosyal medyada da takipçilerimize ulaşıyor, güncel haberleri anlık paylaşıyoruz.
Bizlere;

https://www.e-psikiyatri.com
Twitter: e-Psikiyatri - @epsikiyatri
Facebook: e-Psikiyatri - @ePsikiyatri
Youtube: https://www.youtube.com/user/PsikoyorumTV

Adreslerinden ulaşabilirsiniz…

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan Türkiye’nin en çok takip edilen sosyal medya platformlarından ‘Sözler Köşkü’nün ‘Beni İkna Et’ konseptinin
  • Demokrasinin sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda bir değer olduğunu vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, demokrasinin ailede başl
  • Bilim insanları beyin sağlığı için 20 maddelik uluslararası mutabakata imza attı.
  • Avusturya asıllı Amerikalı psikiyatrist, nörolog, fizyolog, davranış biyoloğu, biyokimyager Eric Richard Kandel, Ağustos ayının sonunda emekli oluyor.
  • Uzay Ortamının Psikolojiye Etkilerini Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç yazdı...
  • Randevu Al