Bebeği dondurucu soğukta terk ettiler

Londra'da bir bebek dondurucu soğuklarda parkta terk edildi. Londra'nın East Ham mahallesindeki bir parkta alışveriş torbası içinde terk edilmiş bir bebek bulundu.

Bebeği dondurucu soğukta terk ettiler

Yeni doğmuş kız bebek yerel saatle dün gece 22:00 sularında parkta köpeğini gezdiren bir kadının ağlama sesi duyması üzerine bulundu. Bebek hastaneye kaldırıldı ve durumunun stabil olduğu açıklandı.

Polis yetkilileri bebeğin annesi için "giderek endişelendiklerini ve acil tıbbi yardım ihtiyacı içinde olabileceğini" söylüyor.

Hastane personeli bebeğin bulunduğu parkın yakınındaki sokağın adından esinlenerek bebeğe Roman ismini verdi. Londra polisi çocuğun beyaz bir havluya sarılı halde bir alışveriş torbasında parktaki bir bankın yanında bulunduğunu açıkladı.

Yetkililer anneye bir an önce polis, yerel hastane ve aile hekimiyle iletişime geçme çağrısına bulundu. Polis müfettişi Shane Clarke "İyi ve güvende olduğunuzu bilmemiz çok önemli. Bu bebeğin annesiyle birleşmesine yardımcı olabilecek kişileri bilgi vermeye çağırıyoruz" dedi.

DHAEtiketler: Terk edilen bebek


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Psikosomatik hastalık ne demektir?
  15 Nisan 2019, 10:12
 • Beyinde pıhtı atması nedir, nasıl tedavi edilir?
  11 Nisan 2019, 17:12
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 17:01
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 16:52