Düşünmemizi İstemeyen 'Modern Büyücü'ler

Hayatımızı yönlendiren, sahte gerçekliğe bizi inandıran modern büyücüleri tanıyalım.

Güney Irak'ta iki yüksek eğitimli İngiliz SAS komando subayı 2005 yılında Irak polislerince tutuklandı. İngiliz Kuvvetleri iki subayını cezaevini tanklarla yıkarak kurtardılar. O tarihlerde yerel basına yansıyan bu olay dünya da fazla yankı bulmadı.

İngiliz iki komando subayı Arap kıyafetleri ile sivil halkı ateşli silahla tararken yakalanmışlardı. Basra hükümeti vermemekte direnince İngiliz Birliği cezaevini tanklarla yıkıp adamlarını kurtardı.

Bu olay haber değeri çok yüksek bir olay ve gizlendi. Yerel basında resimler bile dünyaya servis edilmedi.

Irak savaşının bitmemesi yönünde işgal kuvvetlerinin çabası vardı. Demek ki perdenin arkasındaki adamlar, medya sektörünün arkasındaki adamlar başka kurgular içindeler.

Irak sivil savaşı maksatlı bir savaş ve devamı kime ne kazandırıyor?
Bölgeyi parçalamak, petrol ve silah şirketlerinin karlı anlaşmalar yapması, kalıcı üsler kurulması Irak iç savaşının devamı ile doğru orantılı.

Medya ağı ile kuşatılmış dünya...
Dünya da medya gücünü elinde bulunduranlar güçlerini insanları aldatmak ve aldattığından emin olmak için devam ettirmeye harcıyorlar.

Medya yani kitle iletişim araçları gerçek diye yalanları bize sunabiliyor, farkında olmadan hayatımızı yönlendirebiliyor.

Gerçeği topluma söylemiyorlar ve inanmamızı ve düşünmemizi istedikleri şeyi kurnazca bize empoze ediyorlar.

İlgimizi dağıtıp bizlerin gerçeklerimizden uzaklaşmamızı başarabiliyorlar. İlgimizi dağıtıp her şeyden habersiz eğlence ve hızlı yaşantı ile bizi uyutabiliyorlar. Uyuşturucu, şans oyunları, fanatik sporculuk gibi tuzaklarla düşünme eyleminden bizleri uzaklaştırıyorlar.

Çocuklarımızın yetişmesini istemiyorlar, fazla düşünmemiz dünyada bazı önemli adamların işine gelmiyor.

Bilinçlenmiş düşünme yetisine sahip toplum olmamamız için hayatımızda tek gerçeğin televizyon olmasını istiyorlar.

Televizyon büyü kutusu gibi
TV inançsız bir dünya da düzmece gerçekler oluşturabiliyor. Büyü de zaten sahte gerçekliğe insanları inandırmak değil mi?

TV'deki illüzyonlara inanan insan büyülenmiş gibi 'Tüketim kölesi veya gönüllü mahpus' hayatını kabulleniyor.

Bilmemiz gerekeni bize söylemeyen ve hayatımızı derinden etkileyebilecek olayları bizlerden saklayanlar bizi gerçek olmayan şeye gerçek gibi inandırırlar. Defalarca tekrarlayarak inandığımızdan emin olurlar.

Medya gerçek olmayanı gerçek gibi inandırabiliyorsa bunun adı modern büyücülük olur.
Düşünmemizi istemeyen, çocuklarımızı kitle medya ile eğiten, dünya imparatorluğu kurmak isteyenlerin yeni planı ne olabilir?

RFID izleme çipi...
Bugün oluşan aşırı güvenlik kaygısı nedeniyle ABD'de elektronik pasaport devreye girdi. Yakın zamanda kimliklere mikrocipler yerleştirilecek.

Son aşamada da cilt altına radyo frekansı ile etkileşen mikro implantlar yerleştirilecek.

Tuşlarla izlenen ve monitorize edilebilen bir insan özgür olabilir mi?

Oluşturulacak bağımlılıklarla tüketim kölesi olan, teknoloji bağımlısı ve düşünmeyen insanlar yetişsin isteyen önemli adamlar kimler acaba?

Irak'ta bitmeyen savaş için mezhep çatışmasını kışkırtanlarla ve dünyaya hakim olmak isteyen aç gözlü derin sermaye aynı kişiler değil mi?

Onları tanıdığımız zaman oyun bozulur. İçimizdeki gücü ve özgüveni harekete geçirdiğimiz zaman oluşturulan sahte gerçekliğin etkisinde kalmayız ve böylece modern büyücülerin büyüleri bozulur.

Görüntülü ve ayrıntılı bilgi bu videoda
//www.vidivodo.com/259494/amerikanin-dehset-planlari

KAYNAK: //www.yazete.com/haberdetay.asp?Newsid=10677