NEVZAT TARHAN TRT EKRANLARINDA

NEVZAT TARHAN TRT EKRANLARINDA

Türkiye'nin ilk nöropsikiyatri hastanesi olan NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nin Yönetim Kurulu ve İDER İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan her perşembe TRT ekranlarında olacak.

 


TRT 1 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Sütlü Kahve programı, her perşembe günü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ı konuk edecek.

Hafta içi her gün, aile kurumunu başka bir boyutu ile ele alıp irdeleyen, haftanın her günü aileyi, ailenin başka bir bireyi/bireyleri perspektifinden konuşan, sunuculuğunu Yeliz Şar ve Bekir Develi'nin yaptığı sabah sohbet programı canlı yayınla ekranlarınıza gelecek.

Stüdyodaki seyircilerin katılımı ve televizyon seyircisi ile yapılan telefon bağlantısıyla, SMS ve e-posta yoluyla konunun doyurucu bir yoğunlukla işlendiği programın yarınki konuğu Prof. Dr. Nevzat Tarhan.

Tarhan, internet bağımlılığını, zararlarını, kurtuluş yollarını anlatacak. Ailelere de önerilerde bulunacak olan Tarhan bağımlılıkla ilgili bütün bilinmeyenleri anlatacak ve aydınlatıcı bilgiler verecek.

Program Sorumlusu Sinan Yaka olan ve Yönetmenliğini Esra Kırali'nin yaptığı Sütlü Kahve programı her sabah TRT 1 ekranlarında. Prof. Dr. Nevzat Tarhan her perşembe, değişik bir konuyu ele alarak halkı bilinçlendirecek, merak edilenleri cevaplandıracak.