YUVA YIKAN SEBEBLER

 YUVA YIKAN SEBEBLER

NP GRUP

Türkiye'nin ilk Nöropsikiyatri Hastanesi olan NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nin Yönetim Kurulu ve İDER İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan her perşembe TRT 1 ekranlarında...

 

 
TRT 1 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Sütlü Kahve programı, her perşembe günü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ı konuk ediyor.

Hafta içi her gün, aile kurumunu başka bir boyutu ile ele alıp irdeleyen, haftanın her günü aileyi, ailenin başka bir bireyi/bireyleri perspektifinden konuşan, sunuculuğunu Ayşenur Yazıcı'nın  yaptığı sabah sohbet programı canlı yayınla ekranlarınıza gelecek.

Stüdyodaki seyircilerin katılımı ve televizyon seyircisi ile yapılan telefon bağlantısıyla, SMS ve e-posta yoluyla konunun doyurucu bir yoğunlukla işlendiği programın yarınki konuğu Prof. Dr. Nevzat Tarhan.

Ayşenur Yazıcı’nın sunduğu TRT 1’in kadın ve aile programı Sütlü Kahve ‘nin yeni konusu  Yuva yıkan sebepler…Boşanma, aldatma, ilgisizlik, alkol vs.….

Bu durumda aileler neler yaşarlar, Eşler ve çocuklar bu durumdan nasıl etkilenir? Uzman yardımı almak gerekir mi ? gibi  soruların cevaplarını Psikiyatrist Prof.Dr.Nevzat TARHAN  veriyor.

Yıllardır yaptıkları müziğin kalitesinden ödün vermeyen Türk Hafif Müziği nin başarılı temsilcilerinden Ali-Aysun KOCATEPE sohbeti ile programa renk katacak.

Program Sorumlusu Sinan Yaka olan ve Yönetmenliğini Esra Kırali'nin yaptığı Sütlü Kahve programı her sabah 09.30 - 12.00 saatlerinde TRT 1 ekranlarında.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan her perşembe, değişik bir konuyu ele alarak halkı bilinçlendirecek, merak edilenleri cevaplandıracak.