Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği toplantıda buluştu

Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği tanışma ve istişare toplantısında buluştu.

Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği toplantıda buluştu

Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği, 25 Ocak 2016 Salı günü Merkez Yerleşke Senato Salonu’nda tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıda derneğin yaptığı ve bundan sonra yapılacak çalışmalar görüşüldü.

Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği toplantıda buluştuToplantıya Üsküdar Üniversitesi Rektörü ve aynı zaman da derneğin yönetim kurulu üyesi Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve rektör yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy da katıldı.

Mezunlar Derneği Başkanı Yüksel Ayan ve başkan yardımcısı Ersan Şener’in yanı sıra sekreter Gülşah Demirçe Akbulut, Yönetim Kurulu üyesi Semra Sezer Yağcı, Yönetim Kurulu üyesi Merve Altıner 23. dönem Milletvekili ve Rektör Danışmanı Halide İncekara, Üsküdar Üniversitesi Genel Sekreter Selçuk Uysaler,  Asil Barış Bağ,  Mustafa Kemal Çalıkçı, Kenan Karagöz ve avukat Kerim Erhan Yetişkin de katıldı.Etiketler: üsküdar üniversitesi pediatrik ergoterapi kliniği üsküdar üniversitesi burs imkanları yatay geçiş üsküdar üniversitesi burslar üsküdar üniversitesi nerede üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi hakkında üsküdar üniversitesi Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği ergoterapi Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısı


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04