'Depresyon hırkası'na rekor fiyat

Kurt Cobain'in 'depresyon hırkası'na rekor fiyat.

'Depresyon hırkası'na rekor fiyat

Nirvana’nın efsanevi solisti Kurt Cobain’in kendisiyle özdeşleşen ‘depresyon hırkası’ açık artırmada 140 bin 800 dolara satıldı.

80 bin dolardan açık artırmaya çıkarılan Cobain’in konserlerinde sıklıkla giydiği ve özellikle ‘MTV Unplugged’ kaydında akıllara kazanan hırkası, 140 bin 800 dolara alıcı buldu.

Müzayede evi hırkayı şu sözlerle tanıttı:

"Vintage model yeşil düğmeli hırka, Kurt Cobain tarafından 1993 MTV Unplugged programında giyilmiştir. The Manhattan markalı iki cepli ve beş düğmesinden birinin kaybolduğu hırka akrilik, yün ve likradan oluşuyor. Hırka, Cobain ailesinin yakın bir dostundan temin edildi."

KURT COBAİN BUNU İSTER MİYDİ?

‘Icons and Idols’ ismiyle yapılan açık artırmada, Cobain’in ve Beatles üyesi John Lennon’un bir tutam saçıyla birlikte, bir başka Beatles üyesi Ringo Starr’ın davul derisi, Elvis Presley’nin altın kaplama piyanosu ve Micheal Jackson’un ‘Thriller’ videosunda kullandığı takma diş de satıldı.

A.AEtiketler: kurt cobain hakkında depresyon hırkası kurt cobainin hırkası kurt cobain depresyonun nedenleri depresyon kurt cobain depresyon depresyon hakkında


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04