HATA YAPMA KAYGISI

 HATA YAPMA KAYGISI

Şaban Özdemir (NPGRUP)

Çoğu zaman yanlış bir şey söylemekten, hata yaparım, mahcup olurum kaygısıyla gerekli yer ve zamanda hareket etmekten, kaygı duyar, çekiniriz. Öyle ki yaşamımıza belki de renk katacak olan konuda dahi hata yapar mıyım kaygısıyla gerektiği gibi davranamayabilir, belki de fırsatı veya şansı tepebiliriz.

 


Uğur Canbolat'ın hazırlayıp sunduğu, Ayhan Pala'nın yönetmenliğini yaptığı " İyi Bak Kendine" yeni konu ve konuklarıyla bu akşam ÜLKE TV ekranlarında evinize konuk oluyor. Kendine iyi bakmak isteyenlerin severek seyrettiği, modern insanın sorunlarına dair yeni arayışlar bulup, çözümler ürettiği ekranların 'Koruyucu Ruh Sağlığı' programı İyi Bak Kendine'de bu akşam, "HATA YAPMA KAYGISI" enine boyuna masaya yatırılıyor.

Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden Doktor Oğuz Tan ve Uzman Psikolog Yıldız Burkovik iyi bir ruh sağlığı için konuyu mercek altına alıyor.

Kaygının psikolojik, zihinsel ve davranışsal belirtilerine ilişkin her şeyi uzmanlar İyi Bak Kendine'de Uğur Canbolat'a değerlendirecek. 

Canlı bağlantılar ile seyirci sorularının da alınacağı programda 'iyibakkendine@ulketv.com.tr' adresine gelen e posta soruları, stüdyo konuğu uzmanlar tarafından cevaplandırılacak. 0216 633 06 96 nolu danışma hattını arayıp isim ve sorusunu bırakanların soruları da cevap bulacak.

BuBugün 23.30'dan sonra ÜLKE TV' ekranlarında seyirciyle buluşacak program, TÜRKSAT 2 A uydusu, KABLO TV, DIGITURK 38. ve D-SMART 94. kanaldan izlenebilecek.