user.name

Uzm. Psk. Aynur SAYIM

Lokasyon: NPİSTANBUL Etiler Polikliniği - Etiler - Beşiktaş / İSTANBUL

1971 yılında İstanbul’da doğdu. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü bitirdi. Üniversite öğreniminde Klinik Psikoloji alanı ile ilgilendi. Pedagojik formasyonu tamamladı. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi ve Haydarpaşa GATA Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Klinikleri'nde staj gördü.

1994 yılından itibaren zihinsel engelli ve özel eğitim gerektiren çocuklarla çalışıyor.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Sosyal Bilimler Anabilim Dalı'nda yüksek lisans programına alındı.

2000 yılında "Lise Öğrencilerini Bilgilendirmenin Madde Konusundaki Görüşlerine Etkisi" konulu tez çalışması ile yüksek lisans öğrenimini tamamladı.

"Oyun Terapisi, Etkili İletişim, Atılganlık Eğitimi, Deprem ve Çocuk, Etkili Öğretmenlik" konularında eğitime; "Rehberlik Çalışmaları Destek Grubu, Uyuşturucu Madde ve Bağımlılık Eğitimi, Konuşma Terapisi" konularında sertifikaya sahiptir. 2000 yılından itibaren NPGRUP Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi Çocuk Ruh Sağlığı Birimi’nde görev yapmış ve halen NPİSTANBUL Etiler Polikliniği'nde görevine devam etmektedir.
Uzm. Psk. Aynur SAYIM yazıları
Randevu Al