Ziyafet Sofrası Üsküdar Üniversitesi’nde Sahnelendi

Ziyafet Sofrası bir kez daha Üsküdar Üniversitesinde. Nermin Tarhan Konferans Salonunda sahnelenen komedi türü Ziyafet Sofrası oyununa ilgi yoğundu.

Ziyafet Sofrası Üsküdar Üniversitesi’nde Sahnelendi

 

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü öncülüğünde Tiyatro Külliyen ve Tiyatro Kulübünün düzenlediği "Ziyafet Sofrası" isimli Tek Perde Komedi Oyunu Nermin Tarhan Konferans Salonunda sahnelendi.

Ziyafet Sofrası Üsküdar Üniversitesi’nde SahnelendiOyuna öğrencilerin ilgisi yoğundu.

Osman Nuri Topbaş’ın eserinden, Osman Doğan’ın yönettiği, Ayşe Şahinboy’un uyarladığı “Ziyafet Sofrası” oyunu 90 dakika boyunca ilgiyle seyredildi.

Oyun, yolları dergâha düşen iki sarhoş; Ahmet Kemal ve Mehmet Kemalin karınlarını doyurmak için geldikleri dergâhta, manevi bir ziyafetle karşılaşan Kemalleri ve yeni bir hayatı tanımaya başlamasını konu alıyor.

Ziyafet Sofrası Üsküdar Üniversitesi’nde Sahnelendi 2
 ÜHAEtiketler: üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi hakkında üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi nerede üsküdar üniversitesi burslar yatay geçiş üsküdar üniversitesi burs imkanları üsküdar üniversitesi pediatrik ergoterapi kliniği ergoterapi multidisipliner bilimsel eğitim toplantısı nevzat tarhan üsküdar üniversitesi rektörü üsküdar üniversitesine nasıl gidilir farmogenetik bilimsel eğitim toplantısı


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04