Uzm. Dr. Güzin Oğuz Yıldırım NPİSTANBUL kadrosunda

Dahiliye Uzmanı Dr. Güzin Oğuz Yıldırım, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin uzman kadrosuna katıldı.

Uzm. Dr. Güzin Oğuz Yıldırım NPİSTANBUL kadrosunda

Dahiliye Uzmanı Dr. Güzin Oğuz Yıldırım, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin kadrosuna katıldı. Spesifik ilgi alanları arasında koruyucu hekimlik, endokrin hastalıkları, gastrointestinal sistem hastalıkları yer alan Uzm. Dr. Yıldırım, hasta görmeye başladı.

Uzm. Dr. Güzin Oğuz Yıldırım, Avrupa’nın 2. beyin hastanesi olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesine katıldı.

Dahiliye Uzmanı Dr. Güzin Oğuz Yıldırım’ın yoğunlaştığı spesifik ilgi alanlarını “Koruyucu hekimlik, endokrin hastalıkları, romatizmal hastalıklar tanı ve tedavi takibi, gastrointestinal sistem hastalıkları, böbrek hastalıkları, göğüs hastalıkları, metabolik sendrom, karaciğer hastalıkları, elektrolit denge bozuklukları, kan hastalıkları, mide – bağırsak hastalıkları ve enfeksiyonlar” oluşturuyor.

Uzm. Dr. Güzin Oğuz Yıldırım, hasta kabulüne başladı.

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Randevu Al