ÜÜ öğrencisinden ikinci büyük başarı

Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.

ÜÜ öğrencisinden ikinci büyük başarı

Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nde okuyan Merve Ceren Kılıç şimdi de UNESCO Türkiye Milli Komisyon Programı’nda staj yapmaya hak kazandı.

Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencisi Merve Ceren Kılıç eğitim, bilim, iletişim, kültür ve daha bir çok konuda çalışmalar yürüten UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Programı’nda stajyerlik hakkı elde etti.

Başarısı Bununla Sınırlı Kalmadı

Öğrencilik hayatında olmasına rağmen çeşitli çalışmaları takip edip aktif katılan Merve Ceren Kılıç’ın başarısı bununla sınırlı kalmadı.  

Kılıç daha önce Dış İşleri Bakanlığı ve Türkiye Ulusal Ajansı’nın Romanya’nın Bükreş kentinde düzenlediği ırkçılık karşıtı konulu “Let’s Talk About (anti) Racism” seminerinde de ülkemizi temsil hakkı elde etmişti.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al