Üsküdar Üniversitesi Tarkan'la gençlik festivalinde

Üsküdar Üniversitesi, “Fanta Gençlik Festivali”nde yüzbinlerce gençle buluşuyor. Üsküdar Üniversitesi festivale, ünlü sanatçılar Tarkan ve Emre Aydın’la eşlik edecek.

Üsküdar Üniversitesi Tarkan'la gençlik festivalinde
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi, “Fanta Gençlik Festivali”nde yüzbinlerce gençle buluşuyor. Üsküdar Üniversitesi festivale, ünlü sanatçılar Tarkan ve Emre Aydın’la eşlik edecek.

2002 yılından buyana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen “Fanta Gençlik Festivali” bu yıl da eğlendiriyor.  Albümleri bugüne kadar 15 milyon satan Mega Star Tarkan ve 2008 yılında ‘MTV müzik ödüllerinde “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödülünü kazanan Emre Aydın, farklı şehirlerde gençlerle buluşuyor. Üsküdar Üniversitesi de her şehirde Tarkan ve Emre Aydın’a eşlik ediyor.  Davranış Sağlığı ve Bilimlerinde ilk ve tek Üniversite olan Üsküdar Üniversitesi, “Fanta Gençlik Festivali” nde gençlerle buluşuyor. Okulların kapanması ve havaların ısınmasıyla başlayan festival kapsamında bu yıl 16 şehirde yüzbinlerce genç bir araya geliyor. 11’incisi düzenlenen Festivalde Tarkan ve Emre Aydın ikilisi yer alıyor. Albümleri bugüne kadar 15 milyondan fazla satan, Türkiye’nin yurtdışındaki en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilen ve çıkarttığı sayısız hit şarkı ile hep liste başı olan Megastar Tarkan, konserlerde büyük beğeni topluyor. Megastar Tarkan’a 2008 yılında MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödülünü kazanan, Türkiye’nin en beğenilen sanatçılarından biri olan Emre Aydın da eşlik ediyor. Türkiye’nin en büyük mobil festivali olan organizasyonda sevilen sanatçıları Üsküdar Üniversitesi de yalnız bırakmıyor. FESTİVAL TARİHLERİ: 09 Haziran Ankara-Hipodrom 11 Haziran Samsun-Batıpark 13 Haziran Trabzon-KTÜ 15 Haziran Erzurum- ATÜ 18 Haziran Elazığ- Fırat Üniversitesi 20 Haziran Şanlıurfa-GAP Arena Şenlik Alanı 22 Haziran Karhamanmaraş-Hanefi Mahçiçek Stadı 25 Haziran Adana-Tüyap Fuar Alanı 27 Haziran Konya-M1 Merkez Konya AVM 29 Haziran Antalya-Beachpark 01 Temmuz Denizli-Pamukkale Üniversitesi 03 Temmuz İzmir-İnciraltı 05 Temmuz Bursa-Merinos Park 07 Temmuz İstanbul-İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral 10 Temmuz Çanakkale-18 Mart Stadı 12 Temmuz Edirne-Kırkpınar Güreş Alanı Şaban Özdemir (NPGRUP)