Üsküdar Üniversitesi’nden tam destek

Üsküdar Üniversitesi’nden Milli Eğitim Müdürlüğü seminerlerine tam destek. Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri öğretmenlere alanlarıyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Üsküdar Üniversitesi’nden tam destek

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ümraniye Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından “Geliştir Mesleğini, Yükselt Hedefini” başlığıyla düzenlenen Mesleki Gelişim Seminerlerine Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri tam destek verdi. Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri öğretmenlere alanlarıyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Seminerler kapsamında Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Konrot  “Kekemelik Eğitimi” konulu konferans gerçekleştirirken, Psikoloji (İngilizce) Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Asil Özdoğru da “21. yy’da “Etkili Öğrenme ve Öğretme” konulu konuşmasını gerçekleştirdi.

Sağlık Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Program Başkanı Öğr. Gör. Damla Yılmazoğlu ise  “Kişisel Gelişim” konulu konferans verdi.

Ümraniye ilçesinde görevli olan öğretmenlerin katılımları ile gerçekleştirilen konferanslara ilgi ise yoğun oldu. 4 gün süren eğitimlerde 116 Atölye, 37 seminer ve 292 oturum gerçekleştirildi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: