Üsküdar Üniversitesi'nden iş güvenliği çalıştayı

Üsküdar Üniversitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden iş güvenliği çalıştayı

Üsküdar Üniversitesi'nden iş güvenliği çalıştayı

Üsküdar Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimleri ortak bir çalıştay gerçekleştirdi. Kurumsal farkındalık, hizmet kalitesinin yükseltilmesi, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde süreklilik gibi hedeflere dikkat çekildi.

Üsküdar Üniversitesi'nden iş güvenliği çalıştayıÜsküdar Üniversitesi, İş Güvenliği, İş Sağlığı ile Çevre Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÜSGÜMER),  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği birimlerine ait hizmetlerde, kurumsal farkındalık, hizmet kalitesinin yükseltilmesi, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde süreklilik gibi hedefleri yerine getirmek amacı ile düzenlenen çalıştaya ev sahipliği yaptı.

İBB’ye bağlı Avrupa ve Anadolu yakası İtfaiye Müdürlükleri, Destek Hizmetler ve bu müdürlüklere bağlı ilçe itfaiye teşkilatlarının aldığı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti ve İş Güvenliği uzmanlarının hazırlamakla yükümlü olduğu risk analizlerinin tartışıldığı çalıştayda,  işveren, işveren vekili, sorumluluk, yetki, iş kazası, meslek hastalıkları ile ilgili sorunlar masaya yatırıldı.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Prof. Dr. Ömer Ekmekçi, “Kanun ve Yönetmelikler Çerçevesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları, İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi Görev ve Yetkileri, Risk Analizleri, Çalışma Bakanlığı Denetimleri ve Cezalar” konusunda bilgi verirken; Üsküdar Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Esin Tümer ve Yrd. Doç. Dr. Rüştü Uçan, “Sorunlar ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kurullarının; Görev ve Yetkileri, Çalışma Usulleri, İşveren Vekilinin Sorumlulukları, Kurul Üyelerinin Sorumlulukları” konularında değerlendirmede bulundu.

Üsküdar Üniversitesi'nden iş güvenliği çalıştayı 2

 Etiketler: Üsküdar Üniversitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden iş güvenliği çalıştayı üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi hakkında üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi nerede üsküdar üniversitesi burslar yatay geçiş üsküdar üniversitesi burs imkanları üsküdar üniversitesi pediatrik ergoterapi kliniği ergoterapi Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısı nevzat tarhan üsküdar üniversitesi rektörü


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • 23 Nisan'ı Yüreklerinde Hissettiler!
  25 Nisan 2019, 09:50
 • Hiperleksi ne demek? Çocuğun hiperleksi olduğu nasıl anlaşılır?
  24 Nisan 2019, 15:24
 • Şizofreni erken fark edilir mi?
  24 Nisan 2019, 09:01
 • Beynin cinsiyeti var mı?
  24 Nisan 2019, 08:59