Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde…

Üsküdar Üniversitesi öğrenci, akademik ve idari personeliyle “Milli Birlik Yürüyüşü” ne katıldı. Hain darbe girişimini ilk gününden bugüne her platformda kınayan ve demokrasi vurgusu yapan Üsküdar Üniversitesi, katıldığı “Milli Birlik Yürüyüşü” nde bunu bir kez daha haykırdı. Teröre karşı demokrasinin ve milli iradenin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde…

Milyonlarca kişi 15 Temmuz Darbe Girişiminin 1’inci yılında “Milli Birlik Yürüyüşü” nde buluştu.Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde…

Türkiye’nin dört bir tarafından gelenler 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne yürüdü.

Yürüyüşe, Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, akademisyenleri ve idari personellerden oluşan çok sayıda kişi katıldı.

Aralarında Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan, Mütevelli Heyet Üyesi Fırat Tarhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Genel Sekreter Selçuk Uysaler 'in da bulunduğu grup, Türk bayrakları ve “Demokrasinin Bekçisiyiz” pankartı ile Kuzey Yerleşkeden yola çıkıp, Güney Yerleşke önünden köprüye kadar yürüdü.

Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde… 215 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişiminin 1. yıl dönümünde Şehitler Köprüsü'ne yürüyen Üsküdar Üniversitesi mensupları, teröre karşı demokrasinin ve milli iradenin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Etkinlikleri takip eden uluslararası haber ajanslarının dünyaya servis ettiği fotoğraflarda Üsküdar Üniversitesinin "Demokrasinin Bekçisiyiz" yazılı pankartı da yer aldı.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 Etiketler: üsküdar üniversitesi “Milli Birlik Yürüyüşü


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Duygusal zeka doğuştan gelen bir özellik midir? Arttırılabilir mi?
  24 Mayıs 2019, 11:34
 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunda farklı tedavi yöntemleri var mı?
  23 Mayıs 2019, 11:34
 • Alerjiler genetik midir? Vücutta neden alerji gerçekleşir?
  21 Mayıs 2019, 09:34
 • Şizofreni nasıl anlaşılır? Mevsimsel geçişler tetikliyor mu?
  20 Mayıs 2019, 13:41