Üsküdar Üniversitesi komşu Yunanistan’da…

Davranış bilimleri ve sağlık alanında akademik çalışmalar yürüten Üsküdar Üniversitesi, komşu ülke Yunanistan’da üniversite adayları ile buluşacak.

Üsküdar Üniversitesi komşu Yunanistan’da…

Kendimi Tanıyor Mesleğimi Seçiyorum buluşması kapsamında Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş adaylara “Mesleğim Ne Kadar Benden” başlıklı konferans verecek.

Üsküdar Üniversitesi, Yunanistan’ın İskeçe kentinde 3 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte adaylarla bir araya geliyor.  

Kendimi Tanıyor Mesleğimi Seçiyorum buluşması kapsamında Tercih Danışmanı Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş “Mesleğim Ne Kadar Benden” başlığında bir de konferans verecek.
İskeçe Türk Birliği Lokali’nde adaylara Holland Mesleki Terci Envanteri Uygulama ve Yorumlamaları da yapılacak.

Üniversite adayları ile buluşacak Üsküdar Üniversitesi’nin standında “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki bölümlerin yanı sıra eğitim fırsatları ve mesleki olanaklar gibi konular hakkında da bilgi verilecek.  Etiketler: üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi hakkında üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi nerede üsküdar üniversitesi burslar yatay geçiş üsküdar üniversitesi burs imkanları üsküdar üniversitesi pediatrik ergoterapi kliniği ergoterapi Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısı nevzat tarhan üsküdar üniversitesi rektörü


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • 23 Nisan'ı Yüreklerinde Hissettiler!
  25 Nisan 2019, 09:50
 • Hiperleksi ne demek? Çocuğun hiperleksi olduğu nasıl anlaşılır?
  24 Nisan 2019, 15:24
 • Şizofreni erken fark edilir mi?
  24 Nisan 2019, 09:01
 • Beynin cinsiyeti var mı?
  24 Nisan 2019, 08:59