Üsküdar İletişim’de uygulayarak öğreniyorlar

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi sahip olduğu olanaklar sayesinde öğrencilerine akademik donanımın yanı sıra uygularken öğrenme fırsatı sunuyor.

Üsküdar İletişim’de uygulayarak öğreniyorlar

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi, alanında uzman deneyimli akademik personeliyle donanımlı iletişimciler yetiştiriyor. İletişim Fakültesi, sahip olduğu teknolojik alt yapı ile öğrencilerine okulda uygulama yapma imkanı sunuyor.

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde kurulan Üsküdar Üniversitesi Radyo ve TV Stüdyoları’nda öğrenciler ders içi ve dışı uygulama imkânları ile deneyim kazanıyor.

ÜÜTV, ÜÜ Radyo ve ÜHA (Üsküdar Haber Ajansı) ile Haber Üsküdar Gazetesi gibi kitle iletişim araçlarının en etkin şekilde kullanıldığı bir medya altyapısı sayesinde öğrenciler uygulama ve pratik yapma olanağına sahip oluyor.

Teknolojinin en son imkânlarıyla donatılan stüdyoda öğrenciler, yapımdan yayına kadar tüm aşamaları deneyimleyebiliyor.

İletişim Fakültesi bünyesinde kurulan Mac Laboratuvarı ise özellikle Görsel İletişim Tasarımı bölümü öğrencileri için uygulama olanağı sunuyor.

ÜHAEtiketler: üsküdar iletişim üsküdar üniversitesi üniversite tercih rehberi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Şizofreni belirtileri neler? Tedavisi var mı?
  20 Mayıs 2019, 10:45
 • Bağımlılık hakkında her şey...
  20 Mayıs 2019, 08:45
 • İnsanı insan yapan nedir? İnsan ne için yaşar?
  17 Mayıs 2019, 09:11
 • Kekemelik duyguları etkiler mi?
  15 Mayıs 2019, 10:10