Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma

Aralarında AK Parti Milletvekillerinin yanı sıra ilçe kaymakamı, belediye başkanı, ilçe milli eğitim müdürü, emniyet müdürlerinin de olduğu Üsküdar İlçesi üst düzey yerel yöneticileri, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan önderliğinde gerçekleştirilen akşam yemeğinde buluştu.

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma

Üsküdar Kaymakamlığına yeni atanan Adem Yazıcı’nın da bulunduğu ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen akşamda birlikte yürütülecek iş birlikleri de ele alındı.

Üsküdar'da Üst Düzey Buluşma...

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkede düzenlenen üst düzey protokol yemeğine Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Baykara, Üsküdar Üniversitesinden Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka, Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Muhsin Konuk, Prof. Dr. Hikmet Koçak’ın yanı sıra Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, Üsküdar İlçe Müftüsü Esat Yapıcı, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcıları Zekeriya Şanlıner, İsa Doğan ile Üsküdar Üniversitesi Genel Sekreteri Selçuk Uysaler, Genel Sekreter Yardımcısı Asil Barış Bağ, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ayşe Öztürk ve Kurumsal İletişim Daire Başkanı Tahsin Aksu da katılım sağladı.

Gecede, 22, 23 ve 24’üncü dönem İstanbul AK Parti Milletvekili Halide İncekara ile 27’inci Dönem İstanbul AK Parti Milletvekilleri Mustafa Ataş ile birlikte Mihrimah Belma Satır da bulundu.  

Canlı müzik dinletisinin de olduğu samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte üniversite ve kamu kurumları iş birliği ile beraber geliştirilecek projelerin yanı sıra öğrencileri ilgilendiren yurt, ulaşım ve barınma meselelerinin iyileştirilmesi konuları ele alındı.

Ayrıca yemekte Üsküdar Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ayşe Kartal Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in geçtiğimiz sene başlattığı üniversite öğrencilerinin doğalgaz faturasını ödeme desteği verdiği uygulamanın büyük bir hizmet olduğunu, destekten faydalanan Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin desteğin bu yılda devam edecek olmasından dolayı mutlu ve memnun oldukları söyledi.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Yalnızlık Sempozyumu, bu yıl “Aile ve Yalnızlık” ana temasıyla gerçekleştiriliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi Haydi Tut Elimi Derneği ve dünyadaki tüm çocukları kapsayacak şekilde projeler geliştiren ve problemlerine çözüm aramak amacıyla
  • Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle, Üsküdar Üniversitesi bünyesinde 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Haydi Tut Elimi Derneği ve Amasya
  • Üsküdar Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı açılışı, düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Ta
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi bu yıl 17’incisi gerçekleştirilen EEG and Clinical Neuroscience Society (ECNS) kongresine katıldı.
  • Dünyanın 10 ülkesinden ve özerk bölgesinden Türk dilleri konuşan gönüllüler, 21-23 Ekim 2022 tarihinde Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleşen Wikidata İ
  • Randevu Al